Skip to content

Revamin Lash – efektiviteti i kondicionerit të qerpikëve – efektet, opinionet, përbërja

Revamin Lash kushtëzuesit e qerpikëve u krijuan për t’i bërë qerpikët tuaj të butë, të shndritshëm dhe të shëndetshëm. Ajo ndihmon qerpikët të rriten përsëri pas dëmtimit të tyre, ndërkohë që ushqejnë dhe qetësojnë lëkurën shumë të ndjeshme të qepallave. Çdo grua dëshiron të joshë me shikimin e saj, kështu që le të shohim nëse kondicioneri përmbush rolin e tij dhe është i rëndësishëm.

Llambë revamini

Çfarë është Revamin Lash dhe si funksionon? Efektet e aplikimit

Revamin Lash është një kushtëzuese për qepallat e njohura në tregun kozmetik për formulën e saj inovative me një spektër të gjerë veprimi. Ajo siguron qerpikë jashtëzakonisht të gjatë, të dendur dhe jashtëzakonisht të bukur brenda një kohe të shkurtër. Përbërësit aktivë që gjenden në serum kanë edhe veti hidratuese, duke forcuar strukturën e flokëve dhe duke u siguruar kështu qerpikëve një mjedis optimal për rritjen.

Efektet e aplikimit:

 • Stimulon qerpikët të rriten dhe përshpejton trashjen e tyre
 • Ka një ndikim ushqyes
 • Parandalon humbjen e qersheve
 • Përmirëson gjendjen e qerpikëve
 • I shton shkëlqimin qerpikëve
 • Thellon ngjyrën natyrale të flokëve, duke i shtuar atij intensitetin
Revamin Lash

Si përdoret Revamin Lashi?

Revamin Lash është një kondicioner përdorimi i të cilit nuk duhet të shkaktojë ndonjë vështirësi. Që në fillim, duhet ta pastrosh mirë fytyrën nga makijazhi dhe kremrat. Pasi sigurohemi që zona përreth syve të jetë plotësisht e thatë dhe e pastër, mund të vazhdojmë me aplikimin. Duke përdorur një aplikator, aplikoje një sasi të vogël serumi pikërisht në bazën e qerpikëve. Ky aktivitet bëhet më së miri 2 herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

A është i sigurt Revamin Lash? Efektet anësore të përdorimit të kondicionerit

Në rastin e Revamin Lash, ne nuk kemi pse të shqetësohemi për efektet anësore, sepse serumi është zhvilluar në bazë të vetëm përbërësve natyrorë dhe është plotësisht i sigurt. Ajo nuk shkakton ndonjë irritim apo reaksion alergjik.

Revamin Lash - kompozim

Përbërja e Revamin Lash – çfarë përbërëssh përmban ajo?

Përbërja e serumit është e mbushur vetëm me përbërës aktivë natyralë:

Biotin – Forcon qerpikët, përmirëson strukturën e qerpikëve dhe kujdeset për trashjen e tyre

Kafeina – Ka veti antioksiduese, eliminon rrathët e errët nën sy, intensifikon rritjen e qerpave

Zinku PCA – Stimulon rritjen e qerpikëve dhe i forcon në mënyrë të konsiderueshme, dhe përveç kësaj ka një efekt pozitiv në strukturën e flokëve

Arginina – Kujdeset për hidratimin e duhur dhe forcon barrierën lipide. Pakëson acarimin dhe të kuqen

Panthenol – Dukshëm trashen qerpikët dhe i forcojnë ato

Glikorinë – Ashtu si kafeina, ajo ka veti antioksiduese dhe eliminon rrathët e errët nën sy

Natriumi Hyaluronate – Përshpejton rritjen e flokëve dhe kujdeset për strukturën e tyre të duhur

Urea – Forcon barrierën lipide dhe siguron hidratimin e duhur të lëkurës së syve dhe qerpikëve

Revamin Lash shqyrtimet – Çfarë thonë përdoruesit?

Revamin Lash është një serum që mbledh opinione shumë pozitive midis përdoruesve. Gratë zakonisht i kushtojnë vëmendje faktit se ajo jo vetëm stimulon rritjen e qerpikëve, por edhe se qerpikët bëhen më të fortë dhe përfundimisht më të trashë. Ja një shembull i një mendimi nga forumi:

Qerpikët e hollë dhe të rrallë duken të tmerrshëm dhe fatkeqësisht kam luftuar me këtë problem për periudhën e fundit. Më parë, shpesh vizitoja një bukuroshe, por ishte një shpenzim i madh. Për këtë arsye, vendosa ta blej këtë kondicioner. Nuk dua të them se ky është kondicioneri më i mirë që kam trajtuar, sepse është ende shumë herët për këtë, por tani mund të them se ata po bëhen gjithnjë e më të fortë dhe më të trashë, dhe më e rëndësishmja ata kanë pushuar së rënëi! Revamin Lash i përmbush përfundimisht shpresat e mia. Përdorimi i rregullt m'u dha syve një pamje joshëse dhe shpresoj që ky të mos jetë fundi i pasojave.
Martusia

Revamin Lash kushtëzuesi i qepallave – pros dhe kundra

Avantazhet

 • Efektshmëri e lartë
 • E efektshme
 • Përbërje e sigurt dhe natyrale
 • Çmim optimal
 • Transport i shpejtë

Disavantazhe

 • Vetëm shitjet online
 • Disponueshmëri e vështirë (Pas popullaritetit, ka probleme me blerjen)

Ku për të blerë revamin lash – Çmimi dhe promovimet

Serumi është i disponueshëm vetëm në faqen zyrtare të prodhuesit. Në barnatore, ne mund të blejmë vetëm zëvendësues që mund të mos jenë aq të efektshëm sa produkti origjinal. Në faqen e tij zyrtare, prodhuesi shpesh ofron promovime të mëdha, dhe kur zgjedh për të blerë një kondicioner në një paketë më të madhe, ne mund të llogarisim në pjesë shtesë krejtësisht të lirë. Ky është një produkt shumë popullor dhe shpesh ka vjedhës në internet, kështu që para se të blerë, sigurohuni që ne blejmë nga prodhuesi zyrtar. Më poshtë është një buton me të cilin kemi mundësinë të kontrollojmë promovimet aktuale.


FAQ – Pyetje që bëhen shpesh

1 899 / 5 000
Wyniki tłumaczenia

star_border

Si e stimulon Revamin Lash rritjen e qerpikëve?

Përbërësit që përmban serumi stimulojnë procesin e quajtur Anagen. Gjatë këtij procesi, qelizat matricë ndahen, dhe ato rriten dhe prodhojnë qime të reja.

Kur do të shoh efektet e para të përdorimit të kondicionerit të qerpikëve Revamin?

Efektet nuk ndodhin menjëherë pas aplikimit. Ne do të duhet të presim disa ditë për efektet e para, dhe rezultate më të dukshme duhet të shfaqen pas një periudhe prej 3 javësh. Duhet mbajtur mend se është një kondicioner që përshpejton rritjen e qerpikëve dhe përmirëson gjendjen e tyre në planin afatgjatë, jo vetëm kur përdoret. Për një trajtim të plotë, prodhuesi rekomandon përdorimin e kondicionerit për një periudhë 3 mujore. Për këtë arsye, ia vlen të merret parasysh blerja e serumit Revamin Lash në një paketë, atëherë çmimi është shumë më i ulët.

Sa zgjat jetëgjatësia e kondicionerit pas hapjes?

Prodhuesi garanton që produkti do të jetë i përshtatshëm për përdorim për të paktën 3 muaj nga hapja.

Cila është rritja mesatare e qerpikëve pas përdorimit të Revamin Lash?

Sipas statistikave zyrtare, një periudhë 30-ditore e përdorimit të serumit ju lejon të zgjasni qerpikët me rreth 17% dhe ato rrisin trashësinë e tyre me rreth 19%. Këto të dhëna bazohen në përdorimin e produktit vetëm për muajin e parë. Duke përdorur kondicionerin për më gjatë, ne kemi një shans për të marrë rezultate edhe më të mira.

A është i sigurt përdorimi i serumit të qerpikëve Revamin Lash?

Përbërja natyrale e bën Revamin Lash një produkt plotësisht të sigurt dhe nuk shkakton asnjë efekt anësor.

A mund të blihet Revamin Lash në barnatore të palëvizshme?

Për momentin shitja kryhet vetëm nëpërmjet internetit. Në barnatore dhe dyqane të llojeve të ndryshme të kozmetikës, mund të gjejmë vetëm zëvendësues, të cilët jo domosdoshmërisht do të jenë aq efektiv sa produkti origjinal. Për këtë arsye, zgjidhja më e mirë është përdorimi i faqes zyrtare të internetit të prodhuesit.

Përmbledhje – opinion i ekspertëve – a ia vlen të blesh Revamin Lash?

Ky është një produkt që më intriguar shumë. Zakonisht, kozmetika për kujdesin e qerpave përmban një sërë përbërësish kimikë që mund të irritojnë ose të shkaktojnë reaksione alergjike. Në këtë rast, situata është krejtësisht e ndryshme, gjë që është një avantazh i madh. Shumë gra vendosin të ngjitin qerpikë fallco, por mos harroni se kjo dobëson qerpikët tanë natyralë në një masë shumë të madhe dhe në afat të gjatë problemi mund të dalë të jetë shumë më i madh. Prandaj, sipas mendimit tim, nëse duam të kujdesemi për një pamje të bukur, ia vlen të kujdesemi për gjendjen e qerpikëve tuaj dhe të përdorim një kozmetikë që jo vetëm ushqen qerpikët dhe u jep atyre një shkëlqim të ri, por gjithashtu mbron nga humbja e mëtejshme. Për këtë arsye, mendoj se Revamin Lash është një produkt që ia vlen të provohet.