Skip to content
Faqja kryesore » Qerpikët » EleverLash – Një efekt qerpikësh fals falë një kondicioneri?

EleverLash – Një efekt qerpikësh fals falë një kondicioneri?

4.9/5 - (28 votes)

Një pamje flirtuese është diçka që thekson bukurinë dhe shton sigurinë. A ka ndonjë zgjidhje që do t’ju lejojë të arrini një efekt të tillë pa trajtime kozmetike dhe pa qerpikë artificialë e të ngjitur? Le të shohim nëse kondicioneri EleverLash mund të na ndihmojë në këtë.

EleverLash

Pamja tërheqëse ndikohet nga shumë elementë, si një figurë e rregullt, buzë joshëse, forma ekspresive të gjoksit dhe vitheve dhe shumë më tepër. Pamja është shumë e rëndësishme për mënyrën se si perceptohemi nga njerëzit e tjerë dhe si ndihemi për veten. Prandaj, është normale që çdo ditë të përpiqemi të kujdesemi për trupin tonë dhe të përdorim produkte të ndryshme kozmetike për këtë. Është gjithashtu e njëjta gjë me qerpikët. U kushtojmë shumë kohë dhe vëmendje atyre, me qëllim që të theksojmë perspektivën tonë.

Pyet veten: sa shpesh i lyen qerpikët? E bën çdo ditë? Ndoshta përdor procedura kozmetike për të ngjitur qerpikë fallco? Pavarësisht se çfarë përgjigje keni bërë, ndoshta kushton shumë kohë dhe para. Nuk je vetëm ti ai që lufton me këtë problem. Kjo është dilema e çdo gruaje dhe për këtë arsye u interesova për një kozmetikë që mund të na ndihmojë. Është një kushtëzuesi i qerulloreve TërLashit. Vendosa ta lexoja me kujdes dhe analizoja përbërjen e saj, efektet dhe kontrollova se çfarë thonë vlerësimet e klientëve në forumin e Internetit për të. Shiko se cili është produkti dhe lexo mendimin tim për të.

Kushtëzuesi i qepallat EleverLash – si funksionon? Si të përdoret? Kur janë efektet?

Kushtëzuesi i Rritlashit është një kozmetik që rigjeneron, ushqen dhe forcon qerpikët, dhe gjithashtu stimulon bulbet e qerpikëve në mënyrë që ato të jenë optimalisht të gjata, të dendura dhe të trasha. Ajo është përgatitur në bazë të përbërësve të zgjedhur me kujdes që formojnë një konsistencë të trashë të kondicionerit, falë të cilit ajo plotëson me saktësi të gjithë strukturën e flokëve nga rrënja e tij deri në skaje. Një furçë është e ngjitur në set, e cila lejon zbatimin e saktë të përgatitjes, e cila nuk duhet të sjellë ndonjë vështirësi.

EleverLash

Si përdoret EleverLashi?

Para aplikimit, ju duhet të bëni një heqje të plotë të make-up, kështu që është më e volitshme për ta bërë atë në mbrëmje. Kur aplikojmë kondicionerin, lëkura përreth syve duhet të pastrohet plotësisht dhe të thahet. Kur të gjitha rekomandimet janë përmbushur, ne mund të vazhdojmë në aplikimin EleverLash. Për këtë veprim, përdorni furçën e përmendur më parë. Me përdorimin e saj, ne aplikojmë një sasi të vogël kozmetike në qepallat e sipërme, përgjatë vijës së llashit. Pas shpërndarjes së plotë, prisni disa minuta derisa kondicioneri të thithet.

Kur janë efektet e para?

Ndryshimet e para të dukshme duhet të jenë të dukshme pas një periudhe prej 2 javësh. Sipas prodhuesit, ne do të duhet të presim rreth 3-4 javë për efektet maksimale. Vlen të përmendet se rregullsia është shumë e rëndësishme, prandaj këshillohet të aplikohet kondicioneri çdo ditë, të paktën në ditët fillestare të trajtimit. Falë kësaj, ne mund të mbështetemi në efekte më të shpejta dhe më spektakolare.


Si dallohet EleverLashi nga kozmetikat e tjera?

Gjëja e parë që e dallon EleverLashin nga lëndët e tjera ushqyese është fakti se është krejtësisht pa ngjyrë dhe nuk kërkon një goditje të saktë gjatë aplikimit. Sigurisht, duhet t’i kushtohesh këtij aktiviteti dhe të kujdesesh që kondicioneri të mbulon të gjithë sipërfaqen e qerpikëve, por në rastin e disa të metave ato nuk do të jenë të dukshme. Një aspekt tjetër që ia vlen t’i kushtojmë vëmendje është fakti se pas përfundimit të trajtimit, nuk kërkohet përdorimi i qerpikëve që errësojnë mascara, sepse bimatoprosti përbërës u siguron atyre një pamje natyrale, të errët dhe ekspresive.

EleverLash

Ndërkohë që kozmetikat e tjera ndikojnë vetëm përkohësisht në paraqitjen e qerpikëve, EleverLash kujdeset dhe i mbron ato në mënyrë tërësore. Falë vetive të saj, ndihmon për të mbajtur një pamje më të shëndetshme dhe më të dendur për një kohë të gjatë. Falë kësaj, nuk do të jetë e nevojshme të përdoren zgjatime qepallat, të cilat zakonisht trajtohen nga një beautician. Kjo do të kursejë para dhe mbi të gjitha, nuk do të ketë nevojë t’i ekspozosh qerpikët ndaj trajtimeve të panevojshme të bukurisë që mund t’i bëjnë ato të dobësohen dhe të bien përsëri.

A është e sigurt të përdorësh EleverLashin? A ka efekte anësore?

Përbërja e kondicionerit është testuar tërësisht dhe shumë analiza laboratorike janë kryer për të përjashtuar çdo rrezik. Është konfirmuar se nuk ka efekte anësore. Është një produkt i përshtatshëm për njerëzit mbi 18 vjeç. Ajo mund të përdoret edhe nga njerëzit me defekte hipersensitive të lëkurës dhe shikimit. Më shumë në këtë temë mund të gjenden në faqen zyrtare të prodhuesit.

Formacioni EleverLash. Çfarë përmban kondicioneri?

Informacioni vjen nga faqja zyrtare e prodhuesit:

 • Propilen
 • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer
 • DMDM Hydantoin
 • Panthenol
 • Palmita e Askorbylit
 • Acid citrik
 • Biotinyol Tripeptide-1
 • Glicerinë
 • Ujë
 • Bimatoprost
 • Esoin
 • Fenoksiethanol
 • Disodium EDTA
 • Tokoferol
 • Triethylamine
 • Acid askorbik
 • Ethylhexylglycerin
 • PEG-8

EleverLash Eyelash Serum shqyrtimet dhe shqyrtimet e klientëve

Në internet mund të gjejmë shumë komente rreth EleverLash dhe shumica dërrmuese e tyre janë pozitive. Gratë konsiderojnë se avantazhi më i madh është që qerpikët bëhen më të fortë dhe përdorimi i rregullt i produktit jep efekte të ngjashme me ato të përftuara tek beautician. Ata gjithashtu i kushtojnë vëmendje faktit se përbërja e kondicionerit Eleverlash është shumë miqësore dhe nuk shkakton asnjë efekt anësor. Nuk e irriton lëkurën e qepallave dhe në mënyrë efektive stimulon rritjen e qimeve të reja. Ja disa opinione shembull:

Kushtëzuesi më i mirë i qepallat që kam trajtuar ndonjëherë. Pas 2 javësh përdorimi, qerpikët bëhen më të gjatë, më të errët dhe më ekspresivë, gjë që e bën kornizën e syrit të duket sikur sapo lashë bukuroshen! Vajza, ju rekomandoj shumë!
Ana83
Përdorimi i kondicionerit EleverLash më në fund e zgjidhi problemin tim të përjetshëm të qerpikëve të sipërm. Ata ishin tmerrësisht të dobët dhe shpesh binin nga ajo që dukej komike. Në fund të qerpikëve të gjatë dhe të trashë, dhe në krye praktikisht tullac. Para disa kohësh fillova një trajtim me EleverLashin e përmendur më sipër dhe pas disa ditësh vura re se qerpikët e mi natyralë rriten shumë shpejt dhe më në fund duken si doja! Rekomandoni
Wiolcia.m39

Ku ta blejmë EleverLashin? Çmimi, dyqani zyrtar online

E di nga përvoja se nëse diçka është popullore, shumë faqe interneti përpiqen ta shkëmbejnë atë. Kur ofrojnë produkte origjinale, atëherë çdo gjë është në rregull, por fatkeqësisht gjithnjë e më shpesh ka mashtrime dhe në vend të kozmetikës origjinale ne marrim zëvendësues të rremë. Prandaj, unë rekomandoj përdorimin e faqes zyrtare të prodhuesit, e cila ofron çmimet më të ulëta dhe promovime të shpeshta. Falë kësaj, ne jo vetëm do të kursejmë para, por edhe do të kursejmë veten nga shqetësimet e panevojshme.


FAQ – Pyetje të bëra më shpesh

Ku mund ta blej EleverLash?

Kondicioneri i qerpikëve mund të blihet vetëm në internet përmes faqes zyrtare të internetit të prodhuesit. Për momentin nuk është e mundur të blihet në një dyqan të palëvizshëm.

Si të përdorni EleverLash?

Duke përdorur furçën e ofruar, aplikoni një sasi të vogël kondicioner në vijën e sipërme të qerpikëve, sikur të vizatoni një vijë eyeliner. Prisni derisa kondicioneri të përthithet dhe të keni mbaruar! Aplikojeni vetëm në lëkurë të pastër dhe të thatë. Përdoreni çdo ditë dhe pasi të keni arritur rezultatet e dëshiruara, mund ta reduktoni frekuencën në 2-3 herë në javë.

Sa kushton EleverLash?

Çmimi varet nga sasia e blerë. Me një sasi më të madhe mund të llogarisim në ulje të konsiderueshme. Çmimet dhe promovimet aktuale mund të kontrollohen në faqen zyrtare të prodhuesit.

Sa zgjat një enë me EleverLash?

Një paketë kondicioner është e mjaftueshme për 3-6 muaj.

A është i sigurt përdorimi i EleverLash?

Përdorimi i EleverLash është plotësisht i sigurt dhe nuk shkakton asnjë reaksion alergjik.

Përmbledhje – opinion i ekspertëve

Trashja dhe forcimi i qerpikëve janë efekte që deri kohët e fundit ishin të mundura t’i merrnim vetëm nëpërmjet procedurave kozmetike. Me përparimin e mjekësisë estetike, ne kemi në dispozicion gjithnjë e më shumë produkte kozmetike që lejojnë kujdesin e plotë të trupit tonë pa u larguar nga shtëpia. Gjithnjë e më shumë gra janë më të gatshme të binden për zgjidhje të tilla, sepse falë kësaj ato mund të jenë të sigurta për atë që përdorin dhe të fitojnë njohuri mbi trupin e tyre. Ata mësojnë reagimin e trupit të tyre ndaj përbërësve individualë, kontrollojnë se cilat reaksione alergjike ndodhin dhe kështu dinë se çfarë duhet të përdorin dhe çfarë ka një ndikim negativ. Kur bëhet fjalë për serumin e rritjes së qersheve EleverLash, mendoj se është një formulë shumë moderne që, falë kombinimit të duhur të përbërësve, mund të sjellë rezultate vërtet të mëdha. Qerpikët e gjatë dhe të trashë duken spektakolarë dhe nëse arrijmë një efekt të tillë me një sasi të vogël përpjekjesh, kohe dhe parash, pse jo? Për mendimin tim, ky është një kushtëzues i efektshëm qepallat që ia vlen të interesohet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *