Skip to content
Faqja kryesore » Potency » Colossus Gel – madhësi më e madhe e penisit, më shumë ndjesi.

Colossus Gel – madhësi më e madhe e penisit, më shumë ndjesi.

4.9/5 - (22 votes)

Jeta seksuale luan një rol jashtëzakonisht të rëndësishëm në jetën tonë. Për këtë arsye, përpiqemi ta bëjmë të suksesshme dhe plot ndjesi qiellore. Një nga elementët që ndikon në ndjesitë është madhësia e penisit. A është e mundur të rritet madhësia e saj? Kontrolluam se si punon Kolosi Xhel, çfarë efektesh sjell, nëse është i sigurt dhe çfarë kompozimi ka. Shih rezultatet e analizës sonë dhe vendos nëse ia vlen t’i kushtosh vëmendje.

Colossus Gel

Divagations në lidhje me nëse madhësia e penisit ka rëndësi kur është fjala për ndjesitë seksuale janë shumë të zakonshme dhe të gjithë kanë opinione të ndryshme në lidhje me këtë temë. Megjithatë, faktet janë se një penis më i gjatë dhe më i trashë mund t’i japë partnerit më shumë gëzim nga jeta intime. Kjo është ajo që tregojnë kërkimet dhe ato nuk duhet të diskutohen. Sigurisht, jo vetëm madhësia e penisit ka rëndësi, por ka edhe aspekte të tjera që ndikojnë në ndjesinë. Unë jam seksologe dhe problemet e këtij lloji janë jeta e përditshme për mua.

Çdo ditë takohem me burra dhe shoh se sa në siklet janë ata që flasin për këto tema. Për fat të keq, ky është një problem mjaft i zakonshëm dhe duhet të përballesh me të. Fatmirësisht, mjekësia është zhvilluar shumë vitet e fundit dhe ka shumë mundësi që mund të ndihmojnë në zgjidhjen e problemit tonë. Një nga mënyrat mund të jetë suplementi ushqimor Kolosi Xhel. Për shkak të faktit se është një produkt mjaft popullor, vendosa ta analizoj më nga afër dhe të shoh nëse me të vërtetë ia vlen t’i kushtosh vëmendje. Do të shohim se nga çfarë përbëhet, si ndikon në trupin tonë dhe çfarë thonë njerëzit që tashmë e kanë testuar.

Çfarë është Kolosi Gel? Efektet e aplikimit

Është një suplement ushqimor, detyra e të cilit është të zmadhojë në mënyrë efektive madhësinë e penisit. Falë përdorimit të rregullt, ajo ka edhe një ndikim pozitiv në problemet e ereksionit. Ajo stimulon ndjeshëm anëtarin dhe rrit libidon (dëshirën për seks). Është një reagim i natyrshëm që nëse penisi rritet, vetëbesimi ynë rritet me të, dhe kjo përkthehet në faktin se ne kemi një dëshirë më të madhe për të bërë seks. Një avantazh i madh i kolosit është se zgjerimi i penisit nuk mbulon vetëm gjatësinë e tij. Trashësia e saj po rritet gjithashtu dhe për mendimin tim ky është një faktor edhe më i rëndësishëm.

Colossus Gel

Si ndodh saktësisht që një anëtar të rritet në madhësi? Do përpiqem ta shpjegoj me fjalë të thjeshta. Pas aplikimit të xhelit, depërton thellë në lëkurën tonë dhe hyn në trupat cavernous të penisit. Tashmë në këtë pikë, ndikimi i saj fillon, sepse ai zmadhon në mënyrë të konsiderueshme trupat cavernous, e cila shkakton një rritje të konsiderueshme në rrjedhjen e gjakut në penis. Furnizimi më i mirë me gjak rrit aktivitetin e organit dhe rrit vëllimin e tij. Përdorimi sistematik i përgatitjes do të lejojë që lëkura të shtrihet gjithnjë e më shumë, kështu që është shumë e rëndësishme të merrni rezultatet më të mira. Efektet e para të përdorimit duhet të jenë të dukshme pas përdorimeve të para, por pas rreth 2-3 muajsh trajtimi, efektet do të jenë maksimale.


Për kë është Kolosi Gel?

Formula Colossus Gel është një zgjidhje inovative për njerëzit që duan të rrisin madhësinë e penisit dhe të përmirësojnë jetën e tyre seksuale. Ajo mund të përdoret nga çdo njeri që ka arritur moshën e shumicës. Përgatitja mund të përdoret vetëm nga burrat dhe nuk duhet të përdoret në fusha të tjera nga sa këshillohet nga prodhuesi.

A është e sigurt të përdorësh KolosIn Gel? A ka efekte anësore?

Colossus Gel

Kolosi Gel u përgatit nga specialistë të shquar në fushën e seksologjisë. Duke kaluar në përbërjen e suplementit, mund të shihni se përbërësit janë zgjedhur me shumë kujdes dhe janë përdorur në proporcionet e duhura, gjë që ju lejon të shpresoni për rezultate të mëdha. Përdorimi i Kolosit Xhel nuk shkakton efekte anësore. Gjithashtu kontrollova aspektin nëse nuk ndikon për keq te pjelloria e njerëzve dhe në këtë rast edhe e kaloi testin pozitivisht! Nuk është një produkt që ka efekt kontraceptiv dhe për këtë arsye nuk kemi pse të shqetësohemi për pjellorinë tonë.


Si ta përdorim Kolosin Gel?

Aplikimi është jashtëzakonisht i thjeshtë. Mjafton të aplikohet një sasi e vogël xheli një herë në ditë në një penis të pastër e të thatë dhe të lubrifikohet plotësisht. Prodhuesi rekomandon gjithashtu që para aplikimit të parë, provoni përgatitjen, p.sh. në krah për të kontrolluar nëse nuk jemi alergjikë ndaj një përbërësi të veçantë të shtesës dhe nëse nuk ka reaksion alergjik. Nëse çdo gjë është në rregull dhe ne nuk jemi alergjikë, nuk ka contraindications. Siç e përmenda më sipër, rregullsia është shumë e rëndësishme, prandaj le të përpiqemi të mos e harrojmë.

Përbërja e suplementit ushqimor Kolosi Xhel

GinsengGinseng – Shton fuqinë, përmirëson gjendjen seksuale dhe ka një efekt të rëndësishëm në qarkullimin e gjakut në trupin tonë. Ginseng, ose më mirë përbërësit e tij, janë përgjegjës për rritjen e oksidit nitrik, i cili çlirohet në trupin tonë, dhe kjo është për të përmirësuar furnizimin me gjak të penisit.
Ekstrakt speci djegësSpecat djegës përmbajnë kapsaicin, i cili në mënyrë shumë të efektshme hollon enët e gjakut. Falë kësaj, qarkullimi i gjakut në penis është rritur, gjë që rrit aktivitetin dhe vëllimin e tij. Ajo gjithashtu ka një efekt ngrohës në lëkurë, e cila rrit ndjeshëm ndjeshmërinë e saj.
Ekstrakt i kallamësEkstrakt oat – Ajo është përgjegjëse për rritjen e prodhimit të testosterone dhe rrit libido. Ajo parandalon impotencën dhe ka një ndikim të dobishëm në ndjesitë më të thella seksuale.
Ekstrakt rozmarinëEkstrakt rozmarinë – Mbështet zgjerimin e enëve të gjakut, e cila ka një efekt të drejtpërdrejtë në rritjen e vëllimit dhe gjatësisë së anëtarit. Përveç kësaj, ajo ka veti që parandalojnë irritimin.
Vaj piperiVaji i piperit – Hidraton lëkurën shumë mirë dhe kujdeset për elasticitetin e saj. Falë kësaj, procesi i shtrirjes së lëkurës do të jetë krejtësisht pa dhimbje.

Çfarë thonë klientët e Kolos gelit? Opinione dhe shqyrtime

Opinionet shembull të Kolosit Xhel nga forumi:

E di që mund të tingëllojë e çuditshme, por bleva Kolsus Gel për burrin tim. Sipas mendimit tim, madhësia e anëtarit të tij është e kënaqshme, por ai mendon ndryshe. Kjo e mbyti shumë dhe ai shpesh ishte në siklet gjatë seksit. Prandaj vendosa që ai të merrte një shans dhe t'i blinte këtë shtesë. Kanë kaluar rreth 1.5 muaj që nga fillimi i trajtimit dhe më duhet t'ju them se nuk prisja efekte të tilla. Madhësia është rritur me rreth 5 centimetra! Fakti që e bleva këtë shtesë, dhe jo veten, shkaktoi disa grindje të vogla mes nesh, por ia vlejti!
Ald4Onka
Kolosi Xhel përmban mente, dhe për fat të keq jam alergjik ndaj këtij përbërësi. Pavarësisht nga kjo, vendosa ta provoja, sepse isha i lodhur duke blerë gjithnjë e më shumë shtesa që nuk jepnin asgjë. Doli se nuk kishte asnjë reaksion alergjik. Nuk e di nëse në përbërje kishte pak mente ose nëse përbërës të tjerë kishin një efekt qetësues. Nuk ia kam idenë. Sa për efektet, nuk mund të them shumë, sepse e përdor vetëm disa ditë. Shoh një përmirësim të vogël në gjatësi, por më duket se përmirësimi më i madh është me ndjeshmërinë e lëkurës. Seksi po bëhet gjithnjë e më i këndshëm.
Hubi55

Ku ta blejmë Kolosin Gel? Promovimet më të mira, çmimet më të ulta

Ky ilaç nuk është në dispozicion në farmaci. Mund të porositet në faqen zyrtare të prodhuesit. Ju gjithashtu mund ta gjeni atë në faqet e tjera të internetit, megjithatë, unë paralajmëroj kundër saj. Mashtrimet ndodhin shpesh dhe zëvendësuesit shiten, jo suplementi origjinal. Në çështjet e shëndetit, unë gjithmonë ju këshilloj të përdorni burime të besueshme, për këtë arsye faqja zyrtare e prodhuesit është zgjedhja më e përshtatshme. Përveç kësaj, ajo ofron çmimet më të ulëta, të cilave shpesh u shton lloje të ndryshme të promovimeve që ju lejojnë të kurseni shumë para.


FAQ – Pyetje të bëra më shpesh

Ku mund të blej Premium Collagen 5000?

Suplementi mund të blihet vetëm në faqen zyrtare të prodhuesit. Produkti nuk gjendet në barnatore stacionare.

Kur i shoh efektet e para?

Trajtimi i plotë i kolagjenit duhet të zgjasë rreth 90 ditë, por efektet e para duhet të jenë të dukshme pas disa ditësh përdorimi. Kjo varet nga predispozitat individuale të lëkurës.

Sa është kapaciteti dhe për sa është e mjaftueshme 1 pako Premium Collagen 5000?

Një paketë përmban 100 g suplement. Duke supozuar se doza ditore e sugjeruar është 7 g, suplementi është i mjaftueshëm për afërsisht 14 ditë përdorim ditor.

A shkakton Premium Collagen 5000 efekte anësore? A eshte e sigurt?

Suplementi bazohet në përbërës natyralë që nuk shkaktojnë asnjë efekt anësor dhe janë plotësisht të sigurt për shëndetin tonë.

Si duhet ta përdor suplementin? Cila është doza e rekomanduar?

Doza e rekomanduar ditore për konsum është 7 g. Pluhuri duhet shtuar në një gotë me ujë të vakët, lëng ose pije.

Cili shtesë mund të jetë një alternativë për Premium Collagen 5000?

Kur zgjedhim një zëvendësues, duhet të jemi shumë të kujdesshëm dhe të analizojmë me kujdes përbërjen e suplementit. Opsioni alternativ më i mirë në këtë rast mund të jetë një suplement i quajtur Collagen Select.

Përmbledhje – opinion i ekspertëve

Për fat të keq, kur bëhet fjalë për përmirësimin e pjesëve individuale të trupit që janë të rëndësishme gjatë seksit, gratë e kanë shumë më të lehtë. Një zgjidhje shumë më e thjeshtë për një grua është zgjerimi i gjoksit me implantim sesa zgjerimi i penisit kirurgjik për burrat. Kjo është përfundimisht e lidhur me një rrezik më të madh, kostot janë shumë më të larta dhe përveç kësaj, është shumë e vështirë të gjesh një klinikë që do të ndërmarrë një detyrë të tillë. Prandaj, më duket se vetëm ne kemi nevojë për shtesa të tilla, si Kolosi Xhel. Duke analizuar përbërjen dhe efektet që sjell dhe duke u kushtuar vëmendje opinioneve nga forumi, mendoj se ia vlen të përdoret trajtimi me këtë xhel. Madhësia e vogël nuk është asgjë e tmerrshme, por nëse mund ta ndryshojmë me pak përpjekje, pse jo? Nëse dëshironi të ndani mendimet tuaja për këtë produkt ose e keni provuar tashmë dhe dëshironi të tregoni për efektet, ju lutemi na kontaktoni! Kjo do t’i ndihmojë lexuesit tanë dhe do të pasurojë përvojën tonë.