Skip to content
Faqja kryesore » Bodybuilding » Titanodrol – tableta për rritjen e masës muskulore. Ne kontrollojmë efektet, përbërjen, opinionet dhe çmimin.

Titanodrol – tableta për rritjen e masës muskulore. Ne kontrollojmë efektet, përbërjen, opinionet dhe çmimin.

4.9/5 - (19 votes)

Gjithnjë e më shumë njerëz po ndjekin palestrën. Arsyeja më e zakonshme është rritja e masës muskulore dhe rritja e forcës. A ka mënyra për të përmirësuar efektshmërinë e stërvitjeve tuaja dhe për të arritur synimet tuaja më shpejt? Le të kontrollojmë se si punon suplementi ushqimor Titanodrol, nëse është i sigurt, si ta përdorim atë dhe si të arrijmë rezultatet më të mira gjatë ushtrimeve.

Titanodrol - mashkull muskuloz

Titanodrol- Çfarë është? Efektet e përdorimit të shtesës

Titanodrol është një shtesë dietike që përshpejton ndjeshëm rritjen e masës muskulare, rrit ndjeshëm efektivitetin e stërvitjes, rrit nivelet e testosteronit, përmirëson rigjenerimin e trupit dhe siguron përbërësit e nevojshëm që do t’ju ndihmojnë të arrini figurën tuaj të ëndrrave. Duhet theksuar se niveli i hormoneve më të rëndësishme mashkullore, e cila falë Titanodrol është rritur në mënyrë efektive, do të ndikojë pozitivisht jo vetëm në rritjen e indeve të muskujve, por gjithashtu do të përmirësojë libidon dhe performancën e përgjithshme seksuale. Një avantazh i madh i suplementit është fakti se nuk është e rëndësishme në cilën fazë të aventurës suaj me palestrën jeni, sepse Titanodrol është i përshtatshëm për të gjithë. Mjafton të përshtatësh dozën sipas nevojave të tua dhe nivelin e përparimit të stërvitjes. Një aspekt tjetër që duhet theksuar është fakti se Titanodrol nuk ka të bëjë fare me steroidin. Ajo i bazon veprimet e saj në përbërësit që rrjedhin nga natyra dhe nuk përmban substanca të dyshimta në përbërjen e saj.

Titanodrol - produkt

Efektet anësore titanodrol, contraindications, si për të përdorur?

Siç u përmend më parë, Titanodrol është një përgatitje që është zhvilluar në bazë të përbërësve të vetëm natyrorë dhe të shëndetshëm. Falë kësaj, nuk ka efekte anësore. Prandaj, nëse nuk ka kontraindikacione që rezultojnë nga gjendja e shëndetit tuaj – ju mund ta përdorni suplementin pa frikë.

Aplikimi: Si të dozë?

Prodhuesi rekomandon konsumimin e 2 kapsulave në ditë, përafrim. 30 minuta para vakteve. Kapsulat duhen larë me ujë. Kur përdorni shtesa, duhet të lexoni gjithmonë rekomandimet që përfshihen në faqen kryesore të shtesës dhe që ka edhe një fletëpalosje. Pastaj mund të mbështetemi në efektet maksimale.

Ndërtuesit e trupit të Titanodrolit

Përbërja e Titanodrol, përbërësit

Përbërja e Titanodrol - D-aspartic acid (DAA)D-aspartic acid (DAA) – më shumë testosterone! Një aminoacid që do t’i sigurojë trupit tuaj një dozë të madhe testosterone. Ajo ka një efekt pozitiv në rritjen e masës muskulore, dhe gjithashtu sjell përfitime lidhur me performancën seksuale.
Përbërja e Titanodrol - Beta-alanineBeta-alanine – efikasiteti dhe qëndrueshmëria. Ndikon ndjeshëm në efektshmërinë e ushtrimeve. Ky aminoacid është një pararendës i karnosinës, i cili është përgjegjës për ekuilibrin acid-bazë dhe vonon shfaqjen e acidit laktik. Për ta thënë thjesht: beta-alanina, duke marrë pjesë në kundërveprimin e acidifikimit të trupit, zvogëlon lodhjen dhe ndihmon në rigjenerimin. Me të stërvitesh më fort, më gjatë dhe më shpesh.
Përbërja e Titanodrol - L-arginineL-arginine – pompë e muskujve. L-arginine rregullon sekretimin e hormonit të rritjes dhe rrit efektivitetin e trajnimit. Ajo stimulon oksidin nitrik, i cili lehtëson transportin e lëndëve ushqyese në inde. Falë kësaj, oksigjeni dhe lëndët ushqyese hyjnë në muskuj dhe muskujt janë gati të punojnë më shumë.
Përbërja e Titanodrol - Mace e tokësMace tokësore – përforcues testosterone. Kjo bimë është përdorur nga njerëzit për shekuj me rradhë. Ky është një përbërës tjetër, efektet e të cilit janë një rritje në masën e muskujve dhe një rritje në forcë. Por mace ka një tjetër avantazh të rëndësishëm. Falë faktit që përmirëson rrjedhjen e gjakut në muskuj, ajo bën që më shumë oksigjen dhe lëndë ushqyese të shkojnë tek ata. Efekti? Më pak lodhje muskujsh.

Çfarë thonë përdoruesit? Shqyrtime të forumit të Titanodrol

Titanodrol është një markë shumë e njohur e shtesave për të ndërtuar masë të muskujve, kështu që nuk është çudi që interneti është plot me opinione në lidhje me të. Mund të gjejmë shumë pjesë që lavdërojnë pasojat e përdorimit të këtij suplementi. Ka gjithashtu shumë hyrje të njerëzve që fillimisht ishin skeptikë në lidhje me këtë produkt, por në fund ata janë të kënaqur me efektet që morën. Sigurisht, jo të gjitha rishikimet janë pozitive. Një pjesë shumë e vogël e njerëzve flet në mënyrë të pafrytshme për Titanodrol, por duke marrë parasysh çështjet që ata ngrenë, ju mund të merrni me mend se këta nuk janë njerëz shumë të njohur me palestër dhe efektet e këqija gjithashtu mund të shoqërohet me përdorimin e papërshtatshëm të suplementit dhe gabimet gjatë trajnimit.

Aspektet që përdoruesit i kushtojnë vëmendje të veçantë janë fakti se efektiviteti i trajnimit është rritur në mënyrë të konsiderueshme dhe ndodh rigjenerimi i shpejtë. Është gjithashtu e rëndësishme që Titanodrol stimulon trupin për të prodhuar testosterone, e cila ndihmon jo vetëm në palestër. Opinionet pozitive definitivisht mbizotërojnë në mesin e njerëzve që tashmë e kanë provuar këtë suplement, kështu që nëse doni gjithashtu të përmirësoni efektet e ushtrimeve dhe të arrini figurën tuaj të ëndrrave, Titanodrol duket të jetë zgjidhja e përsosur.

Ku të blesh Titanodrol? Çmimi shtesë

Ne gjithmonë rekomandojmë që ju të blini shtesa nga faqja zyrtare e prodhuesit. Në sajë të kësaj, ne do të shmangim rrezikun që ne do të marrim një produkt tjetër – p.sh. një zëvendësim. Mos harro se siguria është gjëja më e rëndësishme, prandaj ia vlen të përdorësh burime të besueshme. Përveç kësaj, prodhuesi ka një formular kontakti në faqen e tij të internetit, falë të cilit ne mund të kërkojmë lehtësisht detaje të ofertës. Shpesh ka ngritje në detyrë dhe mund të bëjmë një blerje me një çmim vërtet të volitshëm.

FAQ – Pyetje të bëra më shpesh

A shkakton Titanodrol efekte anësore? A eshte e sigurt?

Falë faktit që bazohet në përbërës natyralë, është plotësisht i sigurt për trupin tonë dhe nuk shkakton efekte anësore.

Si duhet të dozohet Titanodrol?

Merrni 2 kapsula në ditë, afërsisht 30 minuta para vaktit. Pini kapsulat me ujë.

Sa kapsula në një paketë?

Një paketë përmban 60 kapsula

Sa kohë do të zgjasë një paketë?

Një paketë është e mjaftueshme për një muaj me një përdorim të përditshëm siç rekomandohet – 2 kapsula në ditë.

A është Titanodrol një steroid?

Jo. Titanodrol bazohet në përbërës nga natyra.

Për kë është i përshtatshëm Titanodrol?

Është i përshtatshëm për njerëzit që duan të ndërtojnë muskuj dhe të rrisin efektet e stërvitjeve të tyre