Przejdź do treści
Strona główna » Zęby » Whitify Strips – Wybielające paski do zębów. Sprawdzamy jak działają. Opinie i efekty!

Whitify Strips – Wybielające paski do zębów. Sprawdzamy jak działają. Opinie i efekty!

Whitify Strips - uśmiechnięta kobieta

Każdego dnia używasz pasty do zębów, aby dokładnie je doczyścić, dbasz o higienę jamy ustnej, a jednak efekty nadal są dalekie od ideału? Zęby nie są śnieżnobiałe i widoczne są na nich przebarwienia, a ty zastanawiasz się co robisz źle? Jeżeli faktycznie tak jest, że przestrzegasz codziennej higieny jamy ustnej, to zasługujesz na pochwałę. Musisz jednak wiedzieć, że pasty do zębów, które są reklamowane w telewizji, i których najczęściej używamy, nie mają właściwości wybielających, a jeśli mają, to bardzo znikome i ciężko dostrzec jakiekolwiek efekty. Często są bardzo skuteczne jeżeli chodzi o doczyszczanie, jednak na tym ich działanie się kończy. Czy zatem pozostaje nam tylko profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym? Niekoniecznie. Jest to skuteczna droga, którą również rekomenduję, ale tylko w przypadku jeżeli jest Cię na nią stać, a Twoje ubytki bądź defekty na zębach są na prawdę duże.

Jeżeli jednak chciałbyś wypróbować czegoś co mieści się w zdecydowanie mniejszym budżecie to być może zainteresuje Cię produkt – Whitify Strips paski wybielające. W ostatnim czasie wybielające paski zyskały dużą popularność i dlatego postanowiłam, że zapoznam się z nimi bliżej i wyrażę swoją opinię na ich temat. W dalszej części artykułu dokładnie zaprezentuje czym są, jakie efekty przynoszą, co mówią o nich klienci w Internecie i czy warto je przetestować.

Paski wybielające do zębów Whitify Strips – Jak działają? Efekty stosowania

Whitify Strips – paski wybielające, które w kilka dni mogą zapewnić śnieżnobiały uśmiech. Opierają swoją skuteczność na składniku aktywnym, który jest wykorzystywany w gabinetach stomatologicznych. Skutecznie wpływają na przebarwienia powstałe w wyniku picia kawy, herbaty, palenia papierosów, czy spożywania innych substancji farbujących szkliwo. Efekty stosowania są widoczne niemalże natychmiastowo, jednak im bardziej systematyczni będziemy w swoich poczynaniach, tym lepsze rezultaty możemy osiągnąć. Jednak w okresie od 7-14 dni, możemy zmienić kolor zębów nawet o 7 tonów.

Stosowanie Whitify Strips jest bardzo proste i nie powinno przysporzyć kłopotów. Pasek należy umieścić na dolnych zębach i bardzo dokładnie docisnąć, aby przylegał do wszystkich zębów. Czynność w identyczny sposób powtarzamy dla zębów górnych. Po wykonanych czynnościach, należy odczekać 30 minut, nie spożywając jedzenia ani picia. Po upłynięciu okresu 30 minut, możemy wyjąć paski z ust i dokładnie opukać jamę ustną ciepłą wodą. Płukanie ust powinno być przeprowadzone bardzo dokładnie w celu kompletnego usunięcia resztek żelu. Uzyskane efekty możemy kontrolować przy pomocy specjalnych testerów zamieszczonych w opakowaniu, które posiadają skalę odcieni zębów.

Whitify Strips -produkt

Whitify Strips – dlaczego i kiedy warto z nich skorzystać?

Whitify Strips mogą zapewnić nam efekty podobne do tych, uzyskiwanych w specjalistycznych gabinetach stomatologicznych. Różnica jest jednak taka, że zabieg możemy przeprowadzić sami, a koszty są zdecydowanie mniejsze. Dodatkowo podczas kuracji za pomocą Whitify Strips, szkliwo zębów nie jest narażone na ryzyko podrażnienia. Dzięki temu mamy pewność, że nie dojdzie do nadwrażliwości zębów. Kuracje warto zastosować wtedy, gdy zauważymy na swoich zębach pewne przebarwienia, bądź gdy po prostu chcemy mieć zdrowsze i bielsze zęby. Jak już wcześniej zostało nadmienione, jest to kuracja bezpieczna i można ją powtarzać.

Whitify Strips - kontrola zębów

Czy paski wybielające Whitify Strips są bezpieczne? Skutki uboczne

Paski do wybielania zębów są bezpieczne i nie zostały odnotowane żadne skutki uboczne. Producent nie zaleca stosowania produktu przez osoby, które noszą aparat na zębach oraz te, które posiadają tzw. korony zębowe. Jeżeli chodzi o plomby w zębach – nie ma żadnych przeciwwskazań, można stosować paski bez żadnych obaw. Nie wpływają negatywnie na szkliwo oraz nie powodują żadnych podrażnień dziąseł.

Whitify Strips skład. Co zawierają?

Składniki zawarte w Whitify Strips to:

  • Carbomer
  • Sodium Bicarbonate
  • Sodium Hydroxide
  • Glycerin
  • Cellulose Gum
  • Aqua
  • Propylene Glycol
  • PVP
  • Menthol

Whitify Strips opinie, forum, komentarze. Co mówią klienci?

Moje zęby nie były przebarwione, ani nie miałam żadnych ubytków. Nie podobał mi się jednak ich odcień. Był on „matowy”. Postanowiłem wypróbować Whitify Strips z polecenia koleżanki i muszę powiedzieć, że już po kilku dniach udało mi się znacznie rozjaśnić kolor zębów, zatem cel wykonany!
DawcIo
Nienawidzę wizyt u dentysty. Bardzo mnie to stresuje i unikam ich jak tylko mogę. Dlatego bardzo zadowolił mnie fakt, że kurację za pomocą Whitify Strips można przeprowadzić samemu. W tym momencie jestem na początku testowania pasków, ale już zauważyłam pierwsze poprawy. Przebarwienia na zębach zniknęły, jednak chciałabym osiągnąć efekt jeszcze bielszych zębów, dlatego będę musiała powtórzyć kurację. O efektach będę informować!
Dorissa

Gdzie kupić Whitify Strips? Cena apteka, sklep

Zawsze zalecam korzystanie z oficjalnej strony producenta i tak też jest w tym przypadku. Znajdziemy tam najkorzystniejsze ceny, a dodatkowo często możemy trafić na promocje, które zwykle są bardzo atrakcyjne. Korzystając z zaufanego źródła nie musisz się zastanawiać, czy otrzymasz oryginalny produkt, czy też podróbkę. Niestety w Internecie coraz więcej słyszy się o oszustwach, dlatego warto być ostrożnym.

Podsumowanie – opinia eksperta

Paski Whitify Strips pozwalają na osiągnięcie podobnego rezultatu do tego, który przynosi profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym. Proces wybielania jest bardzo prosty do przeprowadzenia i w pełni bezpieczny. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki dotyczące składu, efektów stosowania oraz tego jak wypowiadają się na temat Whitify Strips klienci, mogę stwierdzić, że jest to produkt godny polecenia. Wydaje mi się, że jeżeli jest możliwość zadbania o swoje zęby bez konieczności angażowania w to dentysty to warto tego spróbować.


Sending
User Review
5 (16 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.