Przejdź do treści
Strona główna » Zęby » Whitify Strips – opinie, skład, efekty – Wybielające paski do zębów

Whitify Strips – opinie, skład, efekty – Wybielające paski do zębów

4.9/5 - (36 votes)
Whitify Strips - uśmiechnięta kobieta

Każdego dnia używasz pasty do zębów, aby dokładnie je doczyścić, dbasz o higienę jamy ustnej, a jednak efekty nadal są dalekie od ideału? Zęby nie są śnieżnobiałe i widoczne są na nich przebarwienia, a ty zastanawiasz się co robisz źle? Jeżeli faktycznie tak jest, że przestrzegasz codziennej higieny jamy ustnej, to zasługujesz na pochwałę. Musisz jednak wiedzieć, że pasty do zębów, które są reklamowane w telewizji, i których najczęściej używamy, nie mają właściwości wybielających, a jeśli mają, to bardzo znikome i ciężko dostrzec jakiekolwiek efekty. Często są bardzo skuteczne jeżeli chodzi o doczyszczanie, jednak na tym ich działanie się kończy. Czy zatem pozostaje nam tylko profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym? Niekoniecznie. Jest to skuteczna droga, którą również rekomenduję, ale tylko w przypadku jeżeli jest Cię na nią stać, a Twoje ubytki bądź defekty na zębach są na prawdę duże.

Jeżeli jednak chciałbyś wypróbować czegoś co mieści się w zdecydowanie mniejszym budżecie to być może zainteresuje Cię produkt – Whitify Strips paski wybielające. W ostatnim czasie wybielające paski zyskały dużą popularność i dlatego postanowiłam, że zapoznam się z nimi bliżej i wyrażę swoją opinię na ich temat. W dalszej części artykułu dokładnie zaprezentuje czym są, jakie efekty przynoszą, co mówią o nich klienci w Internecie i czy warto je przetestować.

Zestawy w cenie do -25% – Sprawdź promocje


Paski wybielające do zębów Whitify Strips – Jak działają i co to jest?

Whitify Strips – paski wybielające, które w kilka dni mogą zapewnić śnieżnobiały uśmiech. Opierają swoją skuteczność na składniku aktywnym, który jest wykorzystywany w gabinetach stomatologicznych. Skutecznie wpływają na przebarwienia powstałe w wyniku picia kawy, herbaty, palenia papierosów, czy spożywania innych substancji farbujących szkliwo. Efekty stosowania są widoczne niemalże natychmiastowo, jednak im bardziej systematyczni będziemy w swoich poczynaniach, tym lepsze rezultaty możemy osiągnąć. Jednak w okresie od 7-14 dni, możemy zmienić kolor zębów nawet o 7 tonów.

Jak stosować Whitify Strips?

Stosowanie Whitify Strips jest bardzo proste i nie powinno przysporzyć kłopotów. Pasek należy umieścić na dolnych zębach i bardzo dokładnie docisnąć, aby przylegał do wszystkich zębów. Czynność w identyczny sposób powtarzamy dla zębów górnych. Po wykonanych czynnościach, należy odczekać 30 minut, nie spożywając jedzenia ani picia. Po upłynięciu okresu 30 minut, możemy wyjąć paski z ust i dokładnie opukać jamę ustną ciepłą wodą. Płukanie ust powinno być przeprowadzone bardzo dokładnie w celu kompletnego usunięcia resztek żelu. Uzyskane efekty możemy kontrolować przy pomocy specjalnych testerów zamieszczonych w opakowaniu, które posiadają skalę odcieni zębów.

Whitify Strips -produkt

Efekty stosowania Whitify Strips

Jeżeli chcesz wybielić zęby, uzyskać ich piękny i estetyczny wygląd oraz olśnić swoim uśmiechem to takie efekty możesz uzyskać stosując paski Whitify Strips. Systematyczne stosowanie pozwoli usunąć wszelkie przebarwienia i niedoskonałości powstałe na szkliwie zębów. Idealne proporcje składników i ich połączenie sprawi, że z jamy ustnej zostaną usunięte wszelkie bakterie, a oddech stanie się zdecydowanie świeższy! Zapobiegnie to również powstawaniu próchnicy i kompleksowo zabezpieczy Twoje zęby.

Wystarczy kilka prostych czynności, aby uzyskać piękny, biały uśmiech! Umieść dolny pasek na zębach, dopasowując jego żelową stronę do krawędzi dziąseł. Delikatnie dociśnij i popraw pasek palcami. Musi dokładnie przylegać do zębów. To samo należy uczynić na górnych zębach. Odczekaj 30 minut i gotowe! Pamiętaj, że w tym czasie nie wolno pić ani jeść.

Whitify Strips – dlaczego i kiedy warto z nich skorzystać?

Whitify Strips mogą zapewnić nam efekty podobne do tych, uzyskiwanych w specjalistycznych gabinetach stomatologicznych. Różnica jest jednak taka, że zabieg możemy przeprowadzić sami, a koszty są zdecydowanie mniejsze. Dodatkowo podczas kuracji za pomocą Whitify Strips, szkliwo zębów nie jest narażone na ryzyko podrażnienia. Dzięki temu mamy pewność, że nie dojdzie do nadwrażliwości zębów. Kuracje warto zastosować wtedy, gdy zauważymy na swoich zębach pewne przebarwienia, bądź gdy po prostu chcemy mieć zdrowsze i bielsze zęby. Jak już wcześniej zostało nadmienione, jest to kuracja bezpieczna i można ją powtarzać.

Wystarczy dosłownie kilkanaście sekund, aby wykonać „5 kroków”, które sprawią, że uzyskasz olśniewająco białe zęby. Dzięki temu poprawi się Twoje samopoczucie, poczujesz się lepiej z samym sobą, zyskasz więcej pewności siebie i przestaniesz się wstydzić swojego uśmiechu.

Zestawy w cenie do -25% – Sprawdź promocje


Whitify Strips - kontrola zębów

Czy paski wybielające Whitify Strips są bezpieczne? Skutki uboczne

Paski do wybielania zębów są bezpieczne i nie zostały odnotowane żadne skutki uboczne. Producent nie zaleca stosowania produktu przez osoby, które noszą aparat na zębach oraz te, które posiadają tzw. korony zębowe. Jeżeli chodzi o plomby w zębach – nie ma żadnych przeciwwskazań, można stosować paski bez żadnych obaw. Nie wpływają negatywnie na szkliwo oraz nie powodują żadnych podrażnień dziąseł.

Czym Whitify Strips różnią się od innych produktów tego typu?

Paski wybielające zęby Whitify Strips to unikalny produkt, który wykorzystuje specjalną formułę do usuwania przebarwień nie powodując żadnych podrażnień. Głównie jest to spowodowane wykorzystaniem w paskach takich składników jak: wodorowęglan sodu oraz wodorotlenek sodu. Mają silne działanie wybielające, a przy tym są całkowicie bezpieczne w stosowaniu. Składnikiem past do zębów oraz innych produktów tego typu są materiały ścierne, które mogą uszkodzić szkliwo zębów.

Zestawy w cenie do -25% – Sprawdź promocje


Wady i zalety Whitify Strips

Zalety

 • Szybkie i długotrwałe efekty (znaczne efekty stosowania Whitify Strips widać już po 7 dniach)
 • Świetnie radzą sobie nie tylko z lekkimi i średnimi przebarwieniami, ale również znaczniejszymi niedoskonałościami
 • Naturalny i bezpieczny skład, który nie powoduje uczucia wrażliwości
 • W zależności od wybranego zestawu cena jest niższa, dlatego warto go kupić w większej ilości

Wady

 • Brak możliwości zakupu stacjonarnie
 • Jedno opakowanie pasków wystarczy na 14 dni

Whitify Strips skład. Co zawierają paski wybielające?

Paski wybielające Whitify mają w swoim składzie substancje dobrane w idealnych proporcjach. Pozwala to na uzyskanie maksymalnych efektów, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Działanie Whitify Strips nie wpływa negatywnie na szkliwo i nie uszkadza jego powierzchni.

Pełny skład Whitify Strips to:

 •    Carbomer
 •    Sodium Bicarbonate
 •    Sodium Hydroxide
 •    Glycerin
 •    Cellulose Gum
 •    Aqua
 •    Propylene Glycol
 •    PVP
 •    Menthol

Whitify Strips opinie, forum, komentarze. Co mówią klienci?

Opinie Whitify Strips są dostępne na większości portali o tematyce zdrowotnej i lifestyle. Jest to bardzo popularna metoda wybielania zębów, dlatego często ich temat jest poruszany w Internecie. Główną uwagę użytkownicy przykuwają do tego, że efekty stosowania są błyskawiczne i pozwalają rozjaśnić przebarwienia szkliwa od kilku do kilkunastu tonów(10-14 tonów).

Whitify Strips – opinie na forum:

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Moje zęby nie były przebarwione, ani nie miałam żadnych ubytków. Nie podobał mi się jednak ich odcień. Był on „matowy”. Postanowiłem wypróbować Whitify Strips z polecenia koleżanki i muszę powiedzieć, że już po kilku dniach udało mi się znacznie rozjaśnić kolor zębów, zatem cel wykonany!
DawcIo
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Nienawidzę wizyt u dentysty. Bardzo mnie to stresuje i unikam ich jak tylko mogę. Dlatego bardzo zadowolił mnie fakt, że kurację za pomocą Whitify Strips można przeprowadzić samemu. W tym momencie jestem na początku testowania pasków, ale już zauważyłam pierwsze poprawy. Przebarwienia na zębach zniknęły, jednak chciałabym osiągnąć efekt jeszcze bielszych zębów, dlatego będę musiała powtórzyć kurację. O efektach będę informować!
Dorissa

Gdzie kupić Whitify Strips paski wybielające zęby?

Zawsze zalecam korzystanie z oficjalnej strony producenta(www.whitify-strips.pl) i tak też jest w tym przypadku. Znajdziemy tam najkorzystniejsze ceny, a dodatkowo często możemy trafić na promocje, które zwykle są bardzo atrakcyjne. Korzystając z zaufanego źródła nie musisz się zastanawiać, czy otrzymasz oryginalny produkt, czy też podróbkę. Niestety w Internecie coraz więcej słyszy się o oszustwach, dlatego warto być ostrożnym.

Zestawy w cenie do -25% – Sprawdź promocje


Ile kosztuje Whitify Strips – cena, promocje

Cena Whitify Strips to 85,00 PLN za 1 opakowanie. Warto również zwrócić uwagę, że istnieje możliwość zamówienia większej ilości opakowań co sprawia, że cena jest znacznie niższa. Poniżej przedstawiamy ceny poszczególnych zestawów:

Cena za 1 opakowanie : 85,00 PLN

Cena w zestawie 2x : 160,00 PLN

Cena w zestawie 3+1 : 255,00 PLN


FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy zęby staną się bardziej wrażliwe po zastosowaniu Whitify Strips?

Nie powinna wystąpić nadwrażliwość zębów. Oczywiście jest to uzależnione od indywidualnych predyzposycji, ale nawet jeśli odczujemy pewny dyskomfort z tym związany, będzie on krótkotrwały i nie należy się tym przejmować.

Jak prawidłowo stosować paski wybielające Whitify Strips?

Paski należy stosować zawsze na umyte zęby. Nakładaj najpierw dolny pasek żelową stroną dociskając go do zębów. Następnie górny w ten sam sposób, dopasowując go do linii dziąseł palcami. Pozostaw na 30 minut, po czym delikatnie zdejmij. Umyj zęby jak zwykle. Dobrze wypłucz ciepłą wodą, by usunąć resztki żelu.

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie pasków wybielających?

Jedno opakowanie wystarczy na 14 dni stosowania i jest to okres, po którym zobaczysz już wyraźne efekty. Kuracje poleca się kontynować i z tego względu warto zastanowić się nad zakupem większego pakietu pasków. Dzięki większemu pakietowi cena jest zdecydowanie niższa, a także często możemy liczyć na promocje związane z dodatkowym, darmowym opakowaniem.

Czy mogę używać pasków wybielających gdy nosze aparat na zębach?

Niestety nie. Takie rozwiązanie nie jest zalecane przez producenta.

Jak często należy powtarzać zabieg wybielający?

Nie można jednoznacznie tego określić, gdyż u każdej osoby zęby są inne i inaczej reagują na czynniki zewnętrzne itp. U jednej osoby efekt może utrzymywać się kilkanaście miesięcy, a u innej zdecydowanie wcześniej zaczną pojawiać się przebarwienia i wówczas należy powtórzyć zabieg wybielania.

Podsumowanie – opinia eksperta

Paski Whitify Strips pozwalają na osiągnięcie podobnego rezultatu do tego, który przynosi profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym. Proces wybielania jest bardzo prosty do przeprowadzenia i w pełni bezpieczny. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki dotyczące składu, efektów stosowania oraz tego jak wypowiadają się na temat Whitify Strips klienci, mogę stwierdzić, że jest to produkt godny polecenia. Wydaje mi się, że jeżeli jest możliwość zadbania o swoje zęby bez konieczności angażowania w to dentysty to warto tego spróbować.

Zestawy w cenie do -25% – Sprawdź promocje