Przejdź do treści
Strona główna » O nas

O nas

Jesteśmy grupą przyjaciół, która poczuła chęć rozwoju i zrobienia czegoś razem! Z tej inicjatywy powstał ten serwis, na którym opisujemy i recenzujemy poszczególne suplementy diety. Będziemy również prowadzić „kącik”, gdzie będą publikowane porady i wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia. Staramy się przekazać jak największą ilość informacji, które mogą być dla was przydatne i ułatwią wam życie. Jeżeli masz pomysł, który moglibyśmy zrealizować, a byłby on przydatny dla naszych czytelników, to bardzo prosimy o wskazówki! Krótko o nas:


Piotr
Piotr Stela – seksuolog

Nazywam się Piotr Stela. Z wykształcenia jestem seksuologiem. Przez kilka lat prowadziłem własny gabinet, w którym udzielałem porad w zakresie seksualności zarówno męskiej, jak i damskiej. Jest to nie tylko moja praca, lecz również hobby, dlatego zdecydowałem się, na stworzenie tego serwisu wraz z moimi przyjaciółmi, aby rozwijać swoją pasję, a dodatkowo w pewien sposób pomagać ludziom, którzy są w potrzebie.


Malwina Lemp – absolwentka studiów medycznych

Mam na imię Malwina Lemp i jestem po studiach medycznych. Już jako dziecko, bardzo interesowało mnie jak funkcjonuje ludzki organizm. Chciałam wiedzieć dosłownie wszystko, z czego się składa, jak działają poszczególne organy, a najbardziej ciekawiło mnie to, w jaki sposób odpowiednio dbać o zdrowie. Odpowiedzi na moje pytania poszukiwałam przez cały okres mojej edukacji i nadal ich szukam, dlatego też zdecydowałam się zaangażować w tworzenie tego projektu, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, a także sama nabywać nową wiedzę na temat suplementów diety oraz zdrowego trybu życia.


Adam Wosek – dietetyk, trener personalny

Cześć, jestem Adam Wosek. Ukończyłem studia na kierunku dietetyki, a obecnie jestem trenerem personalnym. Jako nastolatek borykałem się z problemami z nadwagą i to był główny powód, który skierował mnie w stronę dietetyki. Szukając ratunku dla siebie, uczyłem się więcej i więcej na ten temat, aż w końcu zdecydowałem się na studia na tym kierunku. Przez kilka lat spędzonych w tym środowisku, nauczyłem się bardzo dużo, a przede wszystkim, poznałem wiele suplementów diety, które korzystnie wpływają na nasz organizm. Niestety są również takie, które są niekorzystne, dlatego uznałem, że ten serwis to będzie odpowiednie miejsce, aby podzielić się swoją wiedzą.


Klaudia Dawska – kosmetolog

Mam na imię Klaudia Dawska. Jestem kosmetologiem. Jeszcze gdy byłam nastolatką, zauważyłam u siebie bardzo duże zainteresowanie na temat możliwości medycyny estetycznej. Początkowo rozwijałam swoje zainteresowania w szkole, a później zdecydowałam się na studia. Jak się okazało był to świetny wybór. Jestem bardzo zadowolona, że praca jest moją pasją, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że mogę pomagać ludziom. To niesamowite uczucie, gdy możesz komuś podarować radość!