Przejdź do treści

Nutrigo Lab Burner – Opinie, cena, gdzie kupić – Czy to skuteczny spalacz tłuszczu?

Nutrigo Lab Burner to naturalny suplement diety, który wspiera proces odchudzania i zapobiega powstawaniu nowych komórek tłuszczowych. Jego działanie opiera się na nasileniu termogenezy oraz przyspieszeniu przemiany materii. Może być stosowany zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego suplementu, jakie efekty przynosi, jakie posiada opinie, skład i czy warto go kupić to zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją.

Nutrigo Lab Burner - spalacz tłuszczu

Nutrigo Lab Burner – co to jest i jak działa?

Nutrigo Lab Burner tabletki

Nutrigo Lab Burner to suplement diety, który znacznie przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej i pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Jego działanie opiera się na bazie wyłącznie naturalnych składników, które wspierają organizm w sposób kompleksowy.

Właściwości termogeniczne oraz przemiana metaboliczna pozwala na przyspieszenie utleniania tkanki tłuszczowej, dzięki czemu zapobiegnie to tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Korzystnie również wpływa na zmniejszenie apetytu co pozwoli zapanować nad problemem jakim jest podjadanie. To z kolei pozwoli utrzymać deficyt kaloryczny, który jest niezbędny, aby pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej nawet z wyjątkowo „trudnych miejsc do odchudzania”.

Nutrigo Lab Burner to skuteczny spalacz tłuszczu, który warto stosować wraz z aktywnością fizyczną i ćwiczeniami. Składniki zawarte w suplemencie dają znaczny zastrzyk energii co zwiększa efektywność treningów. Dodatkowo podnosi temperaturę ciała, dzięki czemu spalamy więcej kalorii.

Nie można również zapomnieć, że tabletki wpływają również na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi co usprawnia metabolizm węglowodanów. Zwiększa także przyswajanie składników odżywczych oraz wspiera pracę układu pokarmowego.


Jak stosować Nutrigo Lab Burner – Dawkowanie

Dawkowanie, które jest zalecane przez producenta to 2 kapsułki dziennie, które należy popić dużą ilością wody. Tabletki najlepiej przyjmować przed posiłkiem lub bezpośrednio przez treningiem.

Często jest on stosowany przed różnego rodzaju ćwiczeniami np. trening aerobowy lub siłowy, gdyż jest to spora dawka energii, która zwiększa efektywność naszej aktywności fizycznej.

Nie zaleca się stosowanie suplementu w godzinach wieczornych, gdyż zawiera on kofeinę, która może powodować problemy z zasypianiem.

Zalecana dawka została dokładnie obliczona przez producenta i nie powinna być przekraczana. Nie zwiększy to efektywności suplementu, a może jedynie powodować niespodziewane efekty uboczne związane z brakiem koncentracji oraz problemami z trawieniem.

Jedno opakowanie Nutrigo Lab Burner zawiera 60 kapsułek, zatem przy stosowaniu się do zaleceń wystarczy to na 30 dni regularnego stosowania.


Spalacz tłuszczu Nutrigo Lab Burner – Efekty

Nutrigo Lab Burner - Efekty

Nutrigo Lab Burner pomoże w uzyskaniu takich efektów jak:

 • Pomoże szybko stracić zbędne kilogramy i spalić tkankę tłuszczową
 • Osiągnąć pożądane efekty nie tylko ze względu na masę ciała, ale także znacznie zwiększając wydolność organizmu(pozwoli to na uprawianie każdego rodzaju sportu)
 • Przyspiesza metabolizm i ułatwia spalanie kalorii podczas codziennych czynności
 • Reguluje prawidłowy poziom cukru we krwi
 • Dodaje energii
 • Nasila termogenezę
 • Hamuje apetyt

Zestawy w cenie do -50% – Sprawdź promocje


Czy Nutrigo Lab Burner jest bezpieczny? Występują skutki uboczne?

Według producenta jak również według naszych obserwacji podczas analizy składu możemy stwierdzić, że jest to suplement bezpieczny dla zdrowia.

Chociaż naturalny skład jest gwarantem bezpieczeństwa, zawsze mogą wystąpić nieoczekiwane skutki uboczne np. reakcje alergiczne. Opatentowany ekstrakt z owoców cytrusowych i guarany takie reakcje może powodować. Oczywiście tylko w przypadku, gdy jesteśmy na te składniki uczuleni. W przeciwnym wypadku nie mamy się czego obawiać.

Dodatkowo kofeina może powodować lekkie bóle głowy oraz bezsenność. Jednak to jest uzależnione od tego jak normalnie reagujemy na ten składnik.

Nie zaleca się również stosowanie Nutrigo Lab Burner kobietom w ciąży i karmiącym piersią.


Wady i zalety Nutrigo Lab Burner

Zalety

 • Cena Nutrigo Lab Burner jest atrakcyjna
 • Szybkie i długotrwałe efekty
 • Brak „efektu jo-jo”
 • Naturalny skład
 • Możliwość zakupu w zestawach co zmniejsza cenę

Wady

 • Brak możliwości zakupu w aptekach stacjonarnych
 • Może powodować delikatne skutki uboczne związane z uczuleniem na poszczególny składnik

Zestawy w cenie do -50% – Sprawdź promocje


Suplement diety Nutrigo Lab Burner – Skład – Jakie składniki zawiera?

Jak doskonale wiadomo kluczową rolę w suplementach zawsze odgrywają składniki oraz ich odpowiednie wyselekcjonowanie oraz dobranie idealnych proporcji. Patrząc na skład Nutrigo Lab Burner możemy stwierdzić, że producent bardzo się postarał, aby zapewnić najwyższą jakość. Poniżej wymienione substancje pozwalają skutecznie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, a w połączeniu z aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą mogą zagwarantować spektakularne efekty.

Bioperine®

Jest to ekstrakt z owoców pieprzu czarnego, który znacznie nasila wydzielanie soków trawiennych oraz usprawnia pracę układu pokarmowego. Jest to również bardzo ważny składnik z tego względu, że odpowiada za utlenianie tkanki tłuszczowej, nasilenie termogenezy oraz za przyswajanie składników organicznych.

Citrin®

Garcinia Cambogia, czyli kwas hydroksycytrynowy, który w głównej mierze odpowiada za przyspieszenie metabolizmu, transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów oraz podnoszenie temperatury ciała. Jest to bogate źródło witamin i minerałów. Bardzo korzystnie wpływa na zahamowanie apetytu, a także obniża poziom cholesterolu – szczególnie niekorzystnej frakcji LDL (lipoproteiny niskiej gęstości).

Ekstrakt z maliny właściwej

Ma niski indeks glikemiczny, pomagając w ten sposób obniżyć poziom cukru we krwi. Dodatkowo wykazuje właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Oczyszcza organizm z bakterii jelitowych co znacznie poprawia trawienie.

Zawiera ketony malinowe, czyli związek odpowiedzialny za aktywność noradrenaliny. Zwiększając jej aktywność znacznie przyspieszeniu ulegają procesy spalania tłuszczu, co w efekcie zapobiega jego odkładaniu.

Sinetrol® Xpur

Jest to opatentowany przez producenta ekstrakt cytrusów i guarany, który zawiera sporą dawkę kofeiny. Dzięki temu dodaje sporą dawkę energii, która jest niezbędna do ciężkich treningów. Wykazano również, że pozytywnie wpływa na nastrój.

Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego

Jest to nic innego jak kurkuma. Przyprawa kuchenna, a także bardzo silny antyoksydant. Wspiera pracę procesów trawiennych, przyspiesza metabolizm oraz wspiera spalanie tłuszczu.

Chrom

Główny obszar wpływania na odchudzanie to wychwytywanie wolnych kwasów tłuszczowych i zapobieganie odkładaniu się komórek tłuszczowych w tkankach. Dodatkowo bierze udział w syntezie glikogenu w mięśniach.

Zestawy w cenie do -50% – Sprawdź promocje


Kapsułki na odchudzanie Nutrigo Lab Burner – Opinie użytkowników

Opinie o Nutrigo Lab Burner na forum tematycznym związanym ze zdrowiem i urodą są bardzo pozytywne. Wiele osób wypowiada tam swoje zdanie na temat tabletek i na ich podstawie można wysnuć pewne wnioski. Najczęściej poruszaną kwestią jest oczywiście redukcja tkanki tłuszczowej. Ludzie podkreślają, że efekty są dość szybko widoczne i zauważalna jest poprawa kondycji i wydolności organizmu. Natknęliśmy się również na komentarze negatywne. Dotyczą one 2 kwestii. Pierwsza to fakt, że Nutrigo Lab Burner może powodować skutki uboczne związane z reakcją alergiczną jeżeli ktoś jest uczulony na poszczególny składnik. Druga sprawa dotyczy tego, że suplement jest trudno dostępny przez swoją popularność i czasami zdarzają się niewielkie opóźnienia w dostawie.


Ile kosztuje Nutrigo Lab Burner – Cena i dostępne promocje

Cena suplementu Nutrigo Lab Burner jest uzależniona od ilości zakupywanych opakowań. Cena jednego opakowania to 169,00 PLN. Jeżeli jednak zdecydujemy się na większy zakup w zestawie, możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Poniżej znajduje się krótki opis jak wyglądają ceny w poszczególnych pakietach.

Specyfikacja Nutrigo Lab Burner – podstawowe informacje

Dzienne dawkowanie2 tabletki
Zawartość 1 opakowania60 tabletek
Cena 1 opakowanie169,00 PLN
Cena w pakiecie(2+1)338,00 PLN
Cena w pakiecie(3+3)507,00 PLN
Promocje i pakietyhttps://nutrigolabburner.com/prom/
Oficjalna strona producenta https://nutrigolabburner.com/

Zestawy w cenie do -50% – Sprawdź promocje


Gdzie kupić Nutrigo Lab Burner? Oficjalny producent

Jedyna opcja, która daje nam całkowitą gwarancję bezpieczeństwa to zakup Nutrigo Lab Burner na oficjalnej stronie Internetowej producenta. Możemy tam skorzystać z licznych promocji, które są często oferowane, a także dopytać o interesujące nas kwestie za pomocą formularza kontaktowego. Ceny są tam najatrakcyjniejsze, a dodatkowo mamy pewność, że zakupiony produkt będzie oryginalny suplement, a nie jedynie zamiennik. Zakupu można dokonać na różnych serwisach aukcyjnych, jednak należy zachować ostrożność, gdyż często zdarzają się nieuczciwi sprzedawcy.


FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Kiedy pierwsze efekty stosowania Nutrigo Lab Burner?

Pierwsze efekty powinny się pojawić już po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji. Wszystko jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji oraz tego czy jesteśmy systematyczni. Warto również połączyć suplementację z odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną, wówczas rezultaty będą jeszcze lepsze.

Czy można zmniejszyć wagę stosując Nutrigo Lab Burner?

Tak, właśnie do tego został stworzony suplement. Dzięki swoim właściwościom skutecznie spala tkankę tłuszczową co przyczynia się do spadku masy ciała.

Czy istnieje dla Nutrigo Lab Burner zamiennik warty uwagi?

Istnieje zamiennik, a jest nim Fast Burn Extreme. Jest to równie skuteczny spalacz tłuszczu, który wykazuje podobne właściwości do Nutrigo Lab Burner. Jest równie skuteczny i w całości bezpieczny dla organizmu. Rzadko polecamy stosowanie zamienników, lecz w tym przypadku jest to odpowiednia alternatywa.

Czy Nutrigo Lab Burner można kupić w aptece?

Niestety nie można, gdyż sprzedaż jest prowadzona wyłącznie online. Nie ma możliwości zakupu suplementu w punktach stacjonarnych. Najbezpieczniejszym sposobem na zakup jest skorzystanie z oficjalnej strony Internetowej producenta.

Na jak długo wystarczy 1 opakowanie Nutrigo Lab Burner?

Jedno opakowanie suplementu mieści w sobie 60 tabletek. Zakładając, że będziemy stosować się do zalecanego dawkowania, taka ilość wystarczy na 30 dni. Jeżeli planujemy dłuższy cykl odchudzania, warto zapoznać się z ofertą zakupu produktu w zestawie.

Czym Nutrigo Lab Burner różni się od innych suplementów na odchudzanie?

Najważniejszym aspektem wyróżniającym Nutrigo Lab Burner od innych suplementów jest fakt, że efekty nie tylko są błyskawiczne, ale przede wszystkim utrzymują się przez długi czas. Dodatkowo jest przyjazny i bezpieczny dla organizmu i nie zawiera sztucznych substancji.

Podsumowanie – opinia eksperta – Czy warto kupić Nutrigo Lab Burner?

Nutrigo Lab Burner to spalacz, który zawiera ekstrakt z owoców garcinia cambogia znany ze swoich właściwości do spalania dużej ilości tkanki tłuszczowej w szybkim czasie. Jest on często stosowany w suplementach diety na odchudzanie. Posiada on również inne składniki, które skutecznie mogą przyspieszyć proces odchudzania, ale co najważniejsze – zadbają o to, aby kilogramy do nas nie wróciły. Jest to problem często spotykany podczas stosowania rygorystycznych diet lub suplementów oddziałujących jedynie doraźnie. Następują szybkie efekty, a po krótkim czasie znowu nabieramy nadmierny tłuszcz. W przypadku Nutrigo Lab Burner wydaje się, że sytuacja jest zdecydowanie inna.

Dodatkowo pozytywne opinie na temat tabletek potwierdzają ich efektywność. Zważając na wszystkie aspekty, moim zdaniem jest to produkt warty uwagi. Może przynieść nam zadowalające rezultaty bez większego wysiłku, a przy tym jest w całości bezpieczny. Z tego względu jeżeli potrzebujesz czegoś co będzie Cię wspierać w walce o lepszą figurę to uważam, że warto wypróbować Nutrigo Lab Burner.

Zestawy w cenie do -50% – Sprawdź promocje