Przejdź do treści
Strona główna » Potencja » Désir Éternel Homme – Feromony dla mężczyzn

Désir Éternel Homme – Feromony dla mężczyzn

Nie od dziś wiadomo, że zapach może ułatwić relacje damsko-męskie i sprawić, że wywrzemy dobre wrażenie. Sprawdź jak feromony wpływają na nasze postrzeganie przez innych ludzi. Zapoznaj się z opinią naszego eksperta na temat Désir Éternel Homme i zdecyduj czy warto poświęcić im uwagę.

Désir Éternel Homme

Piękny wygląd to tylko jeden z elementów, który ma wpływ na to jak jesteśmy postrzegani przez płeć przeciwną. Ludzki mózg analizuje wiele różnych bodźców i równie ważny jak wygląd jest też nasz zapach. Tylko skąd mamy wiedzieć, który zapach jest odpowiedni i jakiej perfumy użyć? Odpowiedź jest dość prosta. Ulubionym i najbardziej atrakcyjnym zapachem jest ten, który produkuje nasze ciało. Oczywiście nie chodzi tu o pot, a o feromony. Jeżeli nasz organizm nie jest w stanie produkować wystarczającej ilości, wówczas możemy ją dostarczyć z zewnątrz. Jednym ze sposobów jest zastosowanie perfum z dodatkiem feromonów Désir Éternel Homme. O tym czym są te perfumy oraz czym są feromony, przeczytasz w dalszej części artykułu. Postaram się jasno opisać co to jest za produkt i jakich efektów możemy się po nim spodziewać. 

Co to jest i jak działa Désir Éternel Homme? Efekty Stosowania

Désir Éternel Homme to perfumy dla mężczyzn zawierające duże stężenie feromonów. Ale czy wiesz czym są feromony? Feromony to substancje, które nie mają zapachu oraz pełnią rolę naturalnego wabika. Są także obecne w wydzielinach z pochwy, w moczu, ślinie, łzach, a nawet w spermie. Perfumy Désir Éternel Homme to specjalna mieszanka feromonów do zastosowania przez mężczyzn, dzięki której powodzenie wśród kobiet zdecydowanie zwiększy się.

Feromony działają poza naszą świadomością, więc panie w Waszym towarzystwie nie domyślą się, że to dzięki nim przyciągacie je jak magnes! Zwiększają atrakcyjność mężczyzny, prowadzą do silnego pobudzenia kobiet oraz ułatwiają nawiązywanie kontaktów. Działanie feromonów można porównać do afrodyzjaku, który rozpala zmysły i pożądanie u kobiet. Sprawiają, że płeć przeciwna nie może oderwać wzroku.

Désir Éternel Homme

Czy używanie perfum Desir Eternel Homme jest bezpieczne?

Perfumy są całkowicie bezpieczne i można je stosować bez żadnych obaw. Nie powodują żadnych podrażnień oraz nie wywołują reakcji alergicznych. Należy je przechowywać w zacienionym miejscu, nie narażając na promienie słoneczne. 

Jak używać Desir Eternel Homme by osiągnąć najlepsze efekty?

Désir Éternel Homme

Stosowanie Désir Éternel Homme to identyczna czynność jak stosowanie każdych innych perfum. Wystarczy spryskać nimi ciało. Zapach najdłużej utrzymuje się i daje najlepsze efekty, gdy użyjemy go na takich częściach ciała jak:

 • Szyja
 • Nadgarstki
 • Klatka piersiowa
 • Zgięcia łokci i kolan

Feromonów nie należy stosować bezpośrednio na ubrania. W miejscach perfumowania możemy lekko zwilżyć skórę, co poprawie efekty działania.

Désir Éternel Homme – jakie składniki są zawarte w perfumach?

W skład Desir Eternel Homme wchodzą takie składniki jak:

 • Alcohol denat
 • Parfum, Aqua
 • Cinnamal, Citral
 • Citronellol
 • Coumarin
 • Eugenol
 • Limonene
 • Linalool
 • Alpha methyl ionone

Informacje pochodzą z oficjalnej strony producenta

Opinie i recenzje Désir Éternel Homme – Co mówią klienci?

Przykładowe opinie z forum poświęconego perfumom:

Do tej pory używałem zwykłych perfum kupionych w drogerii. Jak zauważyłem reklamę Désir Éternel Homme to stwierdziłem, czemu nie spróbować? Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny. Zauważyłem, że podczas rozmów z kobietami, zaczynają mnie kokietować, co znacznie poprawia moją pewność siebie
ART538
W kontaktach z kobietami nigdy nie byłem najlepszy. Zawsze się wstydziłem i ciężko było mi się przemóc, aby podejść porozmawiać. Dlatego postanowiłem wypróbować Désir Éternel Homme i muszę przyznać, że jestem zaskoczony. Teraz to kobiety same rozpoczynają rozmowę.
Ludwik83
Nie do końca rozumiem jak ten zapach działa. Dla mnie jest prawie nie wyczuwalny, a kobiety co chwilę zwracają na niego uwagę. Najważniejsze, że działa!
Marzz

Feromony Désir Éternel Homme gdzie kupić? Cena apteka, sklep

Przez swoją popularność pośród konsumentów, coraz więcej sklepów internetowych zdecydowało się również na handel tymi perfumami. Należy jednak pamiętać, że w Internecie często dochodzi do oszustw, dlatego rekomenduję wybór oficjalnej strony producenta w celu dokonania zakupu. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że otrzymamy oryginalny produkt, a nie zamiennik. Ponadto producent oferuje najniższe ceny oraz częste promocje.

Podsumowanie – opinia eksperta

Bez wątpienia Désir Éternel Homme są to perfumy z feromonami dla odważnych mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą, a ich celem jest zwiększenie atrakcyjności i zwrócenie uwagi płci przeciwnej. Skład perfum został bardzo skrupulatnie przemyślany co pozwala myśleć, że jest to produkt bardzo skuteczny. Potwierdzają to także liczne opinie użytkowników – zadowolonych, pewnych siebie mężczyzn oraz ich komentarze na forach internetowych, którzy jednogłośnie stwierdzają, że to naprawdę działa. Dlatego Jeżeli chcesz wzbudzać pożądanie wśród kobiet to Désir Éternel Homme może okazać się idealnym rozwiązaniem.


Sending
User Review
5 (41 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.