Przejdź do treści

Ortezan – opinie, cena, promocje, efekty | Jak działa opaska stabilizująca kolano?

Ból stawu kolanowego to dolegliwość, która dotyka wielu osób. Nie tylko osoby starsze borykają się z tym problemem, ale także dość młode osoby. Często jest to wynik przebytych kontuzji, po których potrzebujemy kompleksowej regeneracji stawów, aby móc powrócić do swoich aktywności bez dolegliwości bólowych. W odzyskaniu sprawności może pomóc innowacyjna opaska magnetyczna na kolano Ortezan – jak opisuje producent pomaga ona w eliminacji bólu kolan bez względu na jego przyczynę. W naszym artykule możecie dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, zatem zapraszamy do lektury.

Ortezan

Specyfikacja Ortezan – podstawowe informacje

Cena 1 opakowanie149,00 PLN
Promocje i pakietySprawdź tutaj
Oficjalna strona producenta https://ortezan.pl/

Co to jest Ortezan i jak działa?

Ortezan to opaska magnetyczna na kolano, która wykorzystuje technikę magnetoterapii dla zapewnienia regeneracji stawu kolanowego oraz zmniejszenia bólu w kolanie. Opaska magnetyczna została stworzona w celu zmniejszania obrzęków oraz aby umożliwić odzyskiwanie sprawności po przebytych kontuzjach lub eliminowania bólu stawu związanego z wiekiem. 

Pole magnetyczne, które wytwarza opaska dzięki zastosowaniu magnesów zapewnia zmniejszenie dolegliwości bólowych, dzięki wpływaniu na układ nerwowy, a także zapewnia lepsze utlenienie krwi docierającej do stawu, dzięki czemu okolica stawu jest lepiej odżywiona i może się regenerować.


Opaska magnetyczna Ortezan – efekty stosowania

Efekty stosowania opaski Ortezan:

 • redukuje ból kolana
 • stabilizuje staw
 • eliminuje sztywność stawu
 • regeneruje więzadła 
 • poprawia przepływ limfy 
 • głęboka regeneracja tkanek
 • chroni przed urazami i kontuzjami 
 • poprawia komfort życia
 • ułatwia wykonywanie codziennych czynności

Jak stosować Ortezan – dawkowanie

Orteza kolana Ortezan jest bardzo prosta w stosowaniu. Rozmiar opaski został opracowany w taki sposób, aby móc dopasować się do użytkownika. Przed użyciem opaski należy zapoznać się z ulotką dołączoną przez producenta. Następnie wystarczy jedynie założyć opaskę na kolano i to tyle – teraz wystarczy tylko używać jej jak najdłużej oraz regularnie.

Najlepsze efekty stosowania będą widocznie po około 3 tygodniach regularnego noszenia opaski. Magnetyczna orteza kolana została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu jej stosowanie jest przyjemne, dodatkowo nie potrzeba łykać żadnych tabletek, które mają wpływ na naszą wątrobę.

Opaska magnetyczna Ortezan

Opaska Ortezan – Wady i zalety

Zalety

 • nie zawiera szkodliwych substancji – wykorzystuje impulsy magnetyczne
 • umożliwia powrót do uprawiania sportu
 • nie ma szkodliwego wpływu na wątrobę
 • zapewnia życie bez bólu
 • regeneruje stawy oraz chrząstki stawowe
 • pozytywne recenzje użytkowników

Wady

 • dostępna jedynie w sprzedaży internetowej

Sprawdź promocje dla naszych czytelników -50%


Opaska Ortezan – skutki uboczne i przeciwwskazania

Oryginalna opaska Ortezan została wykonana jedynie z przyjemnych dla skóry materiałów, które nawet w przypadku długiego noszenia nie podrażniają skóry. Ortezan wykorzystuje działanie pola magnetycznego o sile 500 gaussów, które jest całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu nawet podczas długotrwałego stosowania.

Ortezan opaska magnetyczna ma przewagę nad innymi sposobami na stawy, ponieważ nie trzeba ani łykać tabletek, które często nie pozostają bez wpływu na nasz układ pokarmowy, ani także nie trzeba co chwilę smarować bolącego stawu. Wystarczy nałożyć opaskę i praktycznie o niej zapomnieć. Dzięki niej można po prostu zapomnieć o bólu stawów.

Skład Ortezan – jakie składniki zawiera?

Tak jak już wspomnieliśmy, Ortezan został opracowany z użyciem składników bezpiecznych dla naszej skóry. Nie powoduje podrażnień i jest wygodny nawet podczas wielogodzinnego użytkowania.

Skład opaski magnetycznej Ortezan:

 • 35% Elastan
 • 35% Polyester
 • 20% SBR (kauczuk)
 • 10% Turmalin
 • Magnesy

Opaska na kolano Ortezan – Opinie i komentarze konsumentów

Prześledziliśmy opinie na forum i w mediach społecznościowych – opinie użytkowników są bardzo pozytywne. Ludzie, którzy zakupili Ortezan i regularnie z niego korzystają wypowiadają się bardzo korzystnie na temat opaski. Podkreślają, że dzięki niej udało im się wyeliminować dyskomfort i jakiekolwiek sygnały bólowe ze strony kolana. Poniżej przytaczamy jedną z opinii, być może pomoże Ci ona w podjęciu decyzji.

Dużo ćwiczę na siłowni, przez co moje stawy są narażone na kontuzje. Od jakiegoś czasu odczuwałem dyskomfort w prawym kolanie, czasami przeradzał się on w ból. Postanowiłem nie czekać aż dostanę kontuzji i zamówiłem opaskę magnetyczną Ortezan. Już po kilku dniach stosowania czułem, że zaczyna się poprawiać, dodatkowo kolano było fizycznie podtrzymywane przez opaskę oraz zaczęło się intensywnie regenerować dzięki działaniu pola magnetycznego. Teraz noszę ją już tylko profilaktycznie, jednak będę ją rekomendować komu tylko może – wygląda tak niepozornie a działa cuda!

Sprawdź promocje dla naszych czytelników -50%


Gdzie kupić Ortezan – apteka, sklep, strona producenta

Opaska Ortezan

Stabilizator Ortezan jest dostępny bez recepty, może go kupić każdy. Nie jest on jednak dostępny w sklepach stacjonarnych i aptekach – można go kupić tylko onine. W tym celu najlepiej udać się na oficjalną stronę producenta, w celu zmniejszenia ryzyka zakupienia podróbki. W Internecie bardzo często można trafić na podróbki takich produktów, nawet suplementów diety. Na oficjalnej stronie internetowej producenta nie musimy się niczego obawiać kupując opaskę.

Ile kosztuje Ortezan – cena, promocje

Cena Ortezan to 149,00 PLN za jedną sztukę opaski magnetycznej. Aby zamówić ją w jak najniższej cenie należy udać się na oficjalną stronę producenta, na której bardzo często można trafić na zniżki, dzięki czemu zakup opaski nie nadwyręży naszego portfela. Bardzo często jest także darmowa dostawa. Promocje są zatem bardzo atrakcyjne.


FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy opaska Ortezan okaże się być dobrym rozwiązaniem?

Opaska Ortezan okaże się niezastąpiona dla każdego, kto doświadcza bólu kolan, lub jest narażony na wystąpienie kontuzji.

Czy stosowanie opaski Ortezan ma skutki uboczne?

Stosowanie stabilizatora Ortezan jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz nie wywołuje żadnych efektów ubocznych.

Dla kogo przeznaczona jest opaska Ortezan?

Opaska Ortezan została opracowana dla osób, które mają problemy z kolanami, odczuwają ból, są w podeszłym wieku lub uprawiają dużo sportu.

Podsumowanie – opinia eksperta – czy warto stosować opaskę Ortezan?

Każdy chce się sprawnie poruszać, jednak przebyte kontuzje lub zaawansowany wiek często nam to uniemożliwiają. Dla osób, które chcą poprawić formę swoich stawów kolanowych, jednak które nie chcą korzystać z doustnych suplementów diety powstała opaska Ortezan, która wykorzystuje działanie pola magnetycznego do kompleksowej regeneracji stawu.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można powrócić do sprawności i cieszyć się życiem bez bólu. Zatem jeżeli chcesz wesprzeć zdrowie swoich kolan bez łykania tabletek czy smarowania różnymi specyfikami – opaska Ortezan to produkt idealny dla Ciebie.

Sprawdź promocje dla naszych czytelników -50%