Przejdź do treści
Strona główna » Potencja » Jak powiększyć penisa? Metody, które dają szybkie i skuteczne rezultaty [2023]

Jak powiększyć penisa? Metody, które dają szybkie i skuteczne rezultaty [2023]

5/5 - (1 vote)

Kompleks małego członka to bardzo częste zjawisko. Medycyna jednak rozwija się w tak szybkim tempie, że do naszej dyspozycji jest szereg skutecznych i bezpiecznych metod, które pomogą zwalczyć ten problem. Do najskuteczniejszych metod powiększania penisa możemy zaliczyć suplementy diety w postaci tabletek i kremów, ekspandery oraz pompki próżniowe, zabiegi medycyny estetycznej oraz operacje kliniczne. Istnieją również inne naturalne i domowe sposoby, które również mogą nam pomóc. Jaką metodę wybrać i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jak powiększyć penisa

Jak naturalnie powiększyć penisa? Metody powiększania penisa

Skuteczne powiększanie penisa może być wykonane za pomocą naturalnych sposobów. Są one nie tylko bardzo skuteczne, ale również całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia. Podczas stosowania tego typu metod, nie występują żadne skutki uboczne.

Tabletki na powiększenie penisa

Bez wątpienia najpopularniejszym sposobem na powiększenie rozmiaru swojego penisa jest zastosowanie tabletek. Jest on bezpieczny i dyskretny, a przy tym bardzo skuteczny. Jaka jest zasada ich działania? Tabletki zawierają składniki aktywne, które są transportowane do naszego organizmu. Dzięki nim napływa więcej krwi do penisa, a dokładniej do ciał jamistych prącia. Poprawa ukrwienia w tym obszarze oraz rozszerzenie ciał jamistych i gąbczastych znacząco wpływa na wydłużenie i pogrubienie penisa, a także powoduje, że jest on wrażliwszy na doznania seksualne.

Jakich efektów możemy się spodziewać?

Maksymalne efekty jakie są możliwe do uzyskania to powiększenie długości do około 8 cm. Taki wynik nie zdarza się jednak często i według opinii mężczyzn, którzy stosowali tego rodzaju suplementy, poprawa wyniosła średnio o 4-6 cm. Nadal jest to bardzo imponujący wynik. Zważając na to, że jest to metoda kompletnie nieinwazyjna, a do tego koszt tabletek nie jest duży, to czyni ją bardzo atrakcyjną alternatywą.

Z naszych ustaleń wynika, że największą popularnością cieszą się tabletki: PeniSizeXL oraz Member XXL. Dużym plusem tych suplementów jest również fakt, że oprócz powiększania członka, mają zdolność do poprawienia ogólnej sprawności seksualnej i wyeliminowania wszelkich problemów z erekcją np. problem z przedwczesnym wytryskiem.

Warto również zapoznać się z naszym artykułem: Tabletki na erekcje. Nie tylko poprawiają erekcję, ale również wpływają na wielkość penisa.

Żele i kremy powiększające penisa

Maral Gel
Maral Gel
Stron Up Gel
StrongUp Gel
Erogen X
ErogenX

Kolejnym sposobem są żele i kremy na powiększenie penisa. Naszą rekomendacją jest stosowanie ich wraz z tabletkami. Samo stosowanie kremów może nie przynieść tak zadawalających efektów, natomiast jeżeli połączymy te 2 metody, wówczas możemy osiągnąć bardzo dobry wynik. Kremy i żele mogą zwiększyć efektywność kuracji, a także przyspieszyć jej efekty. Dodatkowo dbają o prawidłowe krążenie krwi oraz nawilżają i zwiększają elastyczność skóry. Przykładem takich kremów są: Maral Gel, Erogen X oraz Stron Up Gel.

Ekspandery do penisa

Pro Long System
Pro Long System

Jest to metoda, która polega na poddawaniu prącia powolnemu i długotrwałemu napinaniu i rozluźnianiu. Zachodzi wówczas proces zwany cytokinezą czyli podział i mnożenie się komórek, co przekłada się na rozmiar penisa.  Urządzenie posiada podobną skuteczność co operacje chirurgiczne. Plusem jest jednak to, że nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi i niepożądanymi komplikacjami. Na niekorzyść urządzenia wpływa fakt, że jest to proces długotrwały. Dodatkowo urządzenie jest dość niepraktyczne, a musimy je nosić po kilka godzin dziennie. Może powodować dyskomfort podczas użytkowania. Jeżeli natomiast prowadzimy styl życia, w którym większość dnia spędzamy w domu i taka forma nie będzie dla nas problemem to jest to opcja warta rozważenia. Popularnym ekspanderem jest: Pro Long System.

Pompki do penisa(pompki próżniowe)

Pompka do penisa
Pompka do penisa

Możesz również zwiększyć rozmiar Twojego penisa za pomocą pompki próżniowej. Jest to metoda polegająca na wytworzeniu odpowiednio silnego podciśnienia i wypełnieniu ciał jamistych wzmożoną ilością krwi. W efekcie następuje powiększanie prącia zarówno w długości, jak i w objętości. Często sposób ten jest zalecany przez seksuologów, gdy mężczyzna cierpi na jakieś dolegliwości związane z brakiem erekcji.

Dużym minusem jest fakt, że po kilku godzinach od zastosowania, penis wraca do początkowych rozmiarów, zatem jakiekolwiek efekty, które osiągniemy są jedynie chwilowe. Może to być dobre rozwiązanie dla osób, które oczekują doraźnych efektów i chcą poprawić sprawność seksualną na okres chwilowy.

Operacyjne powiększenie penisa i zabiegi medycyny estetycznej

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to najczęściej stosowana substancja w zabiegach medycyny estetycznej. Okazuje się, że jest skuteczna również w tym przypadku. Za pomocą igły lekarz wypełnia wnętrze prącia kwasem hialuronowym i skrupulatnie go modeluje. W przypadku tego zabiegu powiększany jest jedynie obwód, natomiast nie ma możliwości wydłużenia penisa. Efekty są zauważalne niezwłocznie po zabiegu i utrzymują się przez długi czas. Zabieg jest dosyć kosztowny i niestety czasami dochodzi do pewnych niepożądanych skutków ubocznych.

Implanty z silikonu

Jest to bardzo nowoczesny zabieg, polegający na wstawieniu implantu wykonanego z silikonu. Metoda jest bardzo skuteczna, ale równie droga. Cały zabieg wykonywany jest pod narkozą i trwa zwykle krócej niż godzinę. Pacjent do sprawności seksualnej wraca po około miesiącu rekonwalescencji, jednego codzienne czynności może wykonywać niezwłocznie po wykonanym zabiegu. Jakość wykonania zabiegu w dużej mierze zależy od doświadczenia osób, które będą go przeprowadzać. Dlatego jeżeli zdecydujemy się na takie rozwiązanie to warto zrobić dokładne rozpoznanie specjalistów i wybrać takiego, żebyśmy później nie żałowali tego wyboru.

Pogrubienie penisa własnym tłuszczem

Zabieg polega na pobraniu i przeszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej. Tkanki są umieszczane pod skórą penisa dając mu dodatkowe centymetry w obwodzie – około 3 cm . Na długości zbyt wiele nie zyskamy, gdyż są to efekty w granicach 1 cm. Dużą zaletą tej metody jest fakt, że efekt wizualny jest bardzo naturalny. Jest to również zabieg, gdzie skutki uboczne i jakiekolwiek powikłania występują bardzo rzadko.

Jak powiększyć penisa – domowe sposoby

Jak powiększyć penisa - domowe sposoby

Wspomnieliśmy już o sposobach, w których zastosowane są zabiegi, tabletki lub kremy oraz różnego rodzaju urządzenia. A co z domowymi sposobami? Czy istnieją takowe? Czy są skuteczne? Oczywiście!

Penis jest to narząd jak każdy inny, który posiada mięśnie. Jeśli posiada mięśnie to oznacza to, że możemy je ćwiczyć, aby stawały się po prostu większe. Pamiętajmy jednak, że skóra w tych okolicach jest bardzo delikatna i bardzo podatna na podrażnienia, zatem do tego typu ćwiczeń musimy podchodzić bardzo ostrożnie.

Ćwiczenia powiększające penisa – jak ćwiczyć prącie?

Przed każdym rodzajem aktywności fizycznej należy przeprowadzić rozgrzewkę. Tak też jest w tym przypadku. Jednak wygląda ona nieco inaczej. Będziemy potrzebowali do tego ciepłego, lecz nie gorącego okładu, który należy nałożyć na prącie. Ewentualnie możemy zastosować delikatny strumień ciepłej wody i nakierować go na prącie. Cała czynność nie powinna trwać dłużej niż 5 minut.

Gdy penis jest już rozgrzany, możemy przejść do kolejnych czynności. Ćwiczenia można wykonywać z dodatkiem lubrykantu, a wręcz jest to wskazane. Pozwoli to uniknąć przetarć na skórze. Najpopularniejszą formą ćwiczeń jest „jelqing”. Polega on na doprowadzeniu penisa do niepełnego wzwodu, a następnie uciskając mocno podstawę penisa dłonią, należy rozciągnąć skórę w kierunku „żołędzi” i ponownie rozluźnić. Dzięki takiej czynności następuje natychmiastowy wzrost ciśnienia krwi, dzięki czemu mamy możliwość zwiększania objętości tkanek penisa.

Pamiętajmy, żeby podczas całego ćwiczenia być delikatni rozciągać skórę w sposób, aby nie powodowało to bólu. W celu sprawdzenia czy nasza aktywność przynosi efekt, możemy nacisnąć palcem w miejsca między odbytem a moszną. Jeżeli skóra w tych okolicach jest naprężona, wówczas oznacza to, że prawidłowo przeprowadzamy ćwiczenie. W „jelqingu” najważniejsza jest systematyczność, zatem jeżeli chcemy osiągnąć efekty to musimy ćwiczyć seriami – 3 dni ćwiczeń po około 20-30 minut, a następnie 1-2 dni przerwy.

Która metoda jest najlepsza? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Ciężko jednoznacznie ocenić jaka metoda okaże się najlepsza, gdyż jest to sprawa bardzo indywidualna i zależy od naszych upodobań i predyspozycji. Naszym zdaniem bardzo skutecznym sposobem na powiększenie penisa jest stosowanie tabletek w połączeniu z kremem lub żelem. Metoda ta nie wymaga od nas szczególnego zaangażowania, jedynie musimy być systematyczni w działaniach. Efekty, które uzyskamy mogą być zadziwiające, a jeżeli chcemy jeszcze czegoś więcej to możemy do tego dołożyć ćwiczenia na powiększenie penisa, o których pisaliśmy wcześniej.

Jeżeli dysponujemy sporymi finansami i nie boimy się ryzyka możemy zdecydować się na zabiegi kliniczne. Efekty są gwarantowane, lecz nikt nie może nam zagwarantować, że po takim zabiegu nie wystąpią powikłania. Gra toczy się o nasze zdrowie, dlatego z tego rodzaju metod warto korzystać jedynie w ostateczności, gdy inne sposoby nie przynoszą efektów.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Istnieje wiele dowodów naukowych, które jednoznacznie potwierdzają, że wielkość penisa wpływa na życie seksualne. Większa długość i grubość członka w stanie wzwodu może zapewnić zdecydowanie głębsze doznania partnerce.

Jaka jest średnia długość penisa?

Średnia długość penisa w stanie erekcji to średnio od 12 do 18 centymetrów. Jeżeli chodzi o średnią grubość penisa to wynosi 2,5 cm.

Czy można powiększyć penisa skutecznie i bezpiecznie?

Tak. Zwiększenie rozmiaru penisa może być zarówno skuteczne i bezpieczne jeżeli wybierzemy odpowiednią do tego metodę i poprawnie ją zastosujemy według zaleceń.

Jak się powieksza penisa?

W zależności od ryzyka jakie chcemy podjąć oraz finansów jakimi dysponujemy możemy zastosować tabletki, kremy, żele, ekspandery, pompki próżniowe, masaże lub zabiegi kliniczne.

Jak pogrubić penisa?

Jeżeli zależy nam wyłącznie na zwiększeniu obwodu to warto skorzystać z przeszczepienia własnej tkanki tłuszczowej.

Jak wydłużyć penisa?

Na wydłużenie penisa pomagają tabletki w połączeniu z kremem lub zastosowanie specjalnych ekspanderów lub pompek próżniowych.

Czy ćwiczenia na powiększenie członka są skuteczne?

Tak, są skuteczne. Aktywność tego typu wpływa na rozmiar, a dodatkowo rozciąganie penisa może zwiększyć jego wrażliwość na bodźce zewnętrzne.